Edyta i Cezary Pazurowie świętują 13. rocznicę ślubu w pościeli. Pokazali też ujęcie z ceremonii. "Najlepszy wybór w kosmosie"

Edyta i Cezary Pazurowie spędzają 13. rocznicę ślubu w domu na Mazurach. Małżonkowie postanowili uczcić ten wyjątkowy dzień także na Instagramie. Aktor zdobył się na romantyczne wyznanie.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Edyta i Cezary Pazurowie są małżeństwem już od 13 lat. Pomimo iż aktor jest starszy od swojej żony o 26 lat, nie stanęło to na przeszkodzie ich miłości. Para doczekała się trójki pociech: Amelii, Antoniego oraz Rity. Z okazji kolejnej rocznicy ślubu celebrytka opublikowała wspólne zdjęcie. Zdradziła też, jak świętuje ten wyjątkowy dzień.

Edyta i Cezary Pazurowie są małżeństwem już 13 lat. Para świętuje rocznicę w nietypowy sposób

Edyta i Cezary Pazurowie świętują 13. rocznicę w swoim domu na Mazurach. Zamiast organizować huczną imprezę, postanowili spędzić ten czas tylko we dwoje. Para wybrała relaks na kanapie, w pościeli. Żona aktora opublikowała na Instagramie rocznicowy wpis.

Starzeję się. Kiedyś w naszą rocznicę zrobiłabym taką imprezę, że łuna świetlna rozciągałaby się na pół Warszawy. Dzisiaj? Herbatka, wieś, kominek, ciepełko, kołderka i film. Ewentualnie w ramach dodatkowego relaksu, zabiorę zaraz plecak i pójdę w teren robić zdjęcia - napisała pod postem celebrytka.

Edyta Pazura zdradziła także, jaki rocznicowy prezent chciałby dostać jej mąż. Okazuje się, że aktor marzy jedynie o miłości wybranki.

Zapytałam się Czara, co by chciał na rocznicę ślubu, a on na to: „Gdybyś mnie kochała, tak jak kibice kochają Legię, to spałbym spokojnie". Czarek Pazura masz załatwione. 13 pięknych lat za nami - czytamy w dalszej części wpisu.

Żona aktora wróciła też wspomnieniami do dnia ślubu. Zdradziła, że nie brakuje jej medialnego zainteresowania, jakie wówczas budziła para.

P.S. Wczoraj wspominaliśmy nasz ślub. Największe wrażenie wówczas zrobił na nas pan, który chciał zrobić zdjęcie z naszego ślubu i już tydzień wcześniej koczował na drzewie. Opowiadaliśmy sobie to wszystko, aż Czaro w końcu powiedział: "Ależ my wtedy byliśmy gorącym tematem. Tęsknisz za tym?" "Nigdy w życiu"- odpowiedziałam - wspominała celebrytka.
 

Wpis z okazji rocznicy pojawił się również na Instagramie Cezarego Pazury. Aktor zamieścił zdjęcie ze ślubu i zdobył się na romantyczne wyznanie.

13 (!) lat temu powiedzieliśmy sobie "tak". Po dwóch latach "chodzenia". I powiem wam (między nami), to był najlepszy wybór w kosmosie. Kocham ją nad życie. Moją ŻONĘ! Edytko- wszystkiego najlepszego! Niech miłość nas nie opuszcza na krok. Kocham - napisał pod postem aktor.
 

W komentarzach internauci składali parze rocznicowe życzenia. Nie zabrakło też gratulacji od kolegów i koleżanek z branży.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.