Joanna Opozda spotkała się ze znaną celebrytką. Ona też rozstała się z partnerem przed porodem

Joanna Opozda znalazła chwilę dla siebie i spotkała się z koleżankami. Wiedzieliście, że zakumplowała się z Martyną Gliwińską?

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Opozda w ostatnim czasie poświęca każdą chwilę na wychowywanie syna. Na jej instagramowym profilu nie brakuje relacji z Vincentem, który już zaczął gaworzyć. Ostatnio aktorka musiała spędzić długie dni w szpitalu, ponieważ jej pierworodny zmagał się z poważną infekcją.

Zobacz wideo Romanse Antka Królikowskiego, czyli czy kogokolwiek zaskakują obecne plotki

Wszystko powoli zaczyna wracać do normy, a Joanna Opozda korzysta z wiosennej pogody, wybierając się z chłopcem na spacery i swoim ukochanym pieskiem. Teraz znalazła chwilę dla siebie i spotkała się z koleżankami.

Joanna Opozda spotkała się z Martyną Gliwińską

Późnym wieczorem 30 kwietnia aktorka opublikowała InstaStories z restauracji. Joanna Opozda zapozowała do selfie z  Martyną Gliwińską. Aktorka była ubrana w zieloną koszulę, natomiast jej towarzyszka w szarą kurtkę.

Joanna Opozda i Martyna GliwińskaJoanna Opozda i Martyna Gliwińska Instagram @asiaopozda

Martyna Gliwińska i Joanna Opozda mają ze sobą coś wspólnego. Ona też jest samotną matką

Wygląda na to, że Joannę Opozdę i Martynę Gliwińską łączy coś więcej niż znane nazwiska. Po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk związał się z aspirującą celebrytką. W 2017 roku para ogłosiła, że się rozstała, a później na jaw wyszło, że kobieta jest w ciąży - właśnie z Bieniukiem. Owocem ich miłości jest Kazik.

Martyna Gliwińska całkiem nieźle radzi sobie z medialnym zainteresowaniem i chętnie wchodzi w interakcje z fanami, choć kiedyś mimo wywiady dla "Dzień dobry TVN" uważała, że nie jest osobą publiczną. Jakiś czas temu zorganizowała natomiast instagramowe Q&A. Nie brakowało pytań o jej byłego partnera, a właściwie tego, że piłkarz miał zostawić ją dla innej partnerki. 

Jak znosisz fakt, że ojciec Kazika znalazł sobie już inną partnerkę, zostawiając Ciebie z dzieckiem? - pytali fani.

Celebrytka wyjaśniła, że rozstała się z Jarosławem Bieniukiem, jeszcze zanim dowiedziała się, że jest w ciąży.

Ojciec Kazika nie zostawił mnie z dzieckiem. Nie byliśmy już parą, gdy byłam w ciąży. Każdy ma prawo do szczęścia! Mam nadzieję, że je w końcu znajdzie - zapewniła.

Myślicie, że Joanna Opozda i Martyna Gliwińska się zaprzyjaźnią?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.