Małgorzata Kożuchowska skończyła 51 lat i ukochała sobie pewną fryzurę. Kiedyś eksperymentowała. Jedna była fatalna

Małgorzata Kożuchowska należy do grona aktorek, które rzadko decydowały się na radykalną zmianę fryzury. Od lat wierna jest krótkim włosom. Aktorka stylizuje je jednak na wiele sposobów.

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Prawdziwą sławę przyniosły jej role w takich serialach, jak: "M jak miłość" czy "Rodzinka.pl". Aktorka od lat wierna jest krótkiemu uczesaniu, ale dzięki sprytnym zabiegom stylizacyjnym pokazuje nam się w różnych odsłonach. 27 kwietnia Małgorzata Kożuchowska obchodziła swoje 51. urodziny. Z tej okazji przypominamy jej metamorfozy.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska wspomina swoje kreacje z Telekamer

Setki Polek obcinało się kiedyś "na Kożuchowską"

Na początku swojej kariery Małgorzata Kożuchowska stawiała na proste, nowoczesne uczesanie. Aktorka dobrze czuła się w klasycznym cięciu do ramion. Wyglądała w tej fryzurze bardzo korzystnie i młodzieńczo. Właśnie w takiej odsłonie poznali ją widzowie serialu "M jak miłość". 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Fot. KAPiF

Dużą popularność aktorce przyniosła rola w serialu "Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się wówczas na radykalną zmianę. Postawiła na ostre cięcie i mocno skróciła włosy. Mocno przystrzyżone boki wysmukliły twarz, a postawiona do góry grzywka dodała całości rockowego pazura. Gwiazda prezentowała się bardzo świeżo i kobieco. Nie bez powodu nazwano tę fryzurę cięciem "na Kożuchowską". Mnóstwo kobiet w Polsce zdecydowało się na takie uczesanie. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Fot. KAPiF

Aktorka lubiła także nieco grzeczniejszą wersję uczesania. Często decydowała się na delikatnie ukośną grzywkę, która okalała jej smukłą twarz. Fryzurę wykorzystywała przy wielu okazjach i widać, że dobrze się w niej czuła. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Fot. KAPiF

Na jednej z gal aktorka pojawiła się w bardzo stylowej i ponadczasowej fryzurze. Elegancka fala nawiązująca do estetyki lat 20. pięknie współgrała z urodą Kożuchowskiej. Uczesanie wyglądało naprawdę fenomenalnie w połączeniu ze złotym odcieniem blondu. Celebrytka prezentowała się jak hollywoodzka gwiazda na oscarowym czerwonym dywanie. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Fot. Fotek/REPORTER

Małgorzata Kożuchowska nigdy nie bała się eksperymentować z włosami, ale nie wszystkie jej wybory były trafione. Na jednej z imprez gwiazda pojawiła się w bardzo ekstrawaganckim, objętościowym koku. Nie był to dobry wybór. Fryzura przypominała trochę zbyt korzystny toczek. Całość prezentowała się fatalnie. O tym "looku" chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Fot. Piotr Fotek/ Reporter

Jakiś czas temu Małgorzata Kożuchowska znów postanowiła odświeżyć swój wizerunek i zapuściła włosy. Aktualnie gwiazda ma bardzo prostą linię cięcia i stawia na mocno wyprostowane włosy. Ten kształt fryzury pięknie współgra z jasnym blondem, dodając całości nowoczesnego sznytu i młodzieńczego charakteru. Trzeba przyznać, że ta zmiana wyszła aktorce na dobre. Prezentuje się doskonale. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.