Małgorzata Kożuchowska, Magda Boczarska i Maja Ostaszewska. Te polskie aktorki to ikony stylu

Wśród naszych polskich celebrytek jest wiele prawdziwych inspiracji modowych. To właśnie o ich stylizacjach jest zawsze głośno.

Nie jest tajemnicą, że styl to zwierciadło naszej duszy. To, jak prezentujemy się na zewnątrz, mówi o tym, co przeżywamy wewnątrz siebie. Nasze stroje są w stanie powiedzieć o nas naprawdę wiele. Jako kobiety możemy wyrażać dzięki nim swoją siłę i ambicje. Z tymi słowami zdecydowanie zgodziłyby się wybrane przez nas celebrytki: Małgorzata Kożuchowska, Magda Boczarska i Maja Ostaszewska. W stylizacjach aktorek zdecydowanie widać ich charakter i samoakceptację. 

Małgorzata Kożuchowska

Niezwykle ceniona aktorka filmowa i teatralna, ale nie tylko! Małgosia jest również ambasadorką Fundacji Mam Marzenie i od lat udziela się charytatywnie. To właśnie z tą fundacją wiąże się jeden z pierwszych odważnych kroków celebrytki. Mowa tutaj o tym jak pierwszy raz obcięła swoje długie włosy. Nagrania i prawa do sesji sprzedała wtedy gazecie "Gala" a środki przekazała na wspomnianą fundację. Dzięki temu, jakim kobieta jest człowiekiem, jej wizerunek naprawdę robi wrażenie. Wisienką na torcie jest fakt, że Kożuchowska ma niesamowity styl i ubiera się tak, że chyba każda z nas chciałaby tylko czerpać z niej inspiracje. My jesteśmy zachwyceni każdą stylizacją aktorki. Nieważne czy spotkasz ją na czerwonym dywanie, w sklepie czy na spacerze z rodziną. Każdy jest strój jest dopasowany odpowiednio do sytuacji, zgodny z trendami a przy jej optymistycznym nastawieniu zyskuje jeszcze więcej! 

 
 
 
 

Magda Boczarska

Znana i doceniana aktorka, którą już 22 kwietnia będziemy mogli oglądać w nowym serialu "Zachowaj spokój". Będzie grała tam główną rolę. Magda to świetne modowe natchnienie. Jej stylizacje są zachwycające, nie da się przejść obok nich obojętnie. Potrafi świetnie łączyć elegancję z wygodą i nie traci przy tym swojego pazura. Uważa ona, że styl nie posiada wieku i niezależnie od tego wypada nam ubrać wszystko co chcemy. Bardzo pasuje nam to podejście. 

 
 
 

Maja Ostaszewska

Ostatnia z naszych faworytek to dwukrotna laureatka Orła za pierwszoplanowe role kobiece, świetna aktorka i niezwykle stylowa osoba. Ostaszewska, co widać po jej stylu bycia, stawia na naturalność i na ubrania, które świadczą o tym, że ma swój gust, który idealnie ją określa. Celebrytka nie sugeruje się rankingami modowymi, sama wybiera to, co podoba jej się najbardziej. Świetne podejście, które pozwala pokazywać swoje prawdziwa "ja".

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.