Koko Figura studiuje w stolicy Francji. Kierunek ciekawy, ale Paryż bardziej. Imprez nie brakuje

Katarzyna Figura jest matką dwóch córek, Koko i Kaszmir. Jak się okazuje, starsza z nich od jakiegoś czasu mieszka i studiuje w Paryżu. Oprócz nauki, spędza czas na spotkaniach z przyjaciółmi, zwiedzaniu i kosztowaniu życia nocnego stolicy Francji.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Katarzyna Figura to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek. Prywatnie ma dorosłego syna i wychowuje dwie córki, które obecnie mają 17 i 20 lat. Starsza z nich, Koko, zdecydowała się kontynuować edukację w Paryżu, gdzie obecnie mieszka.

Jak się okazuje, artystyczne zainteresowania odziedziczyła po sławnej mamie. W stolicy Francji studiuje bowiem reżyserię i z nią wiąże plany na przyszłość. Na jej Instagramie znaleźć można wiele zdjęć, dokumentujących to, w jaki sposób Koko Figura spędza swój wolny czas.

Zobacz wideo Katarzyna Figura wychowuje dwie córki. Kogo zabrała w podróż po Cannes, Kaszmir nie. Miała powód

Córka Katarzyny Figury studiuje w Paryżu. Koko uczy się reżyserii, poznaje miasto i imprezuje

Znana aktorka od zawsze podkreślała, że łączy ją z córkami wyjątkowa więź. Jest z nich dumna, a także są dla niej ogromną inspiracją. Wygląda na to, że obustronną. Koko Figura również postanowiła bowiem kształcić się w kierunku artystycznym, wybierając studia reżyserskie w Paryżu, o których opowiedziała w programie "Dzień dobry TVN":

Mam już parę prac za sobą i dużo praktycznych zajęć, więc się dzieje.

W swoich mediach społecznościowych Koko udostępnia zdjęcia, dzięki którym możemy podejrzeć, czym zajmuje się na co dzień i jak spędza wolny czas.

Koko FiguraKoko Figura Instagram @kokofigura

Jak przystało na osobę w jej wieku, dziewczyna w pełni wykorzystuje studenckie lata, spotykając się z przyjaciółmi, zwiedzając jedną z najpiękniejszych europejskich stolic, a także korzystając z uroków życia nocnego. 

Koko FiguraKoko Figura Instagram @kokofigura

Więcej zdjęć paryskiego życia Koko znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.