Kinga Rusin gratuluje ciąży Katarzynie Sokołowskiej. Wiedziała wcześniej: Wreszcie mogę się publicznie z tego cieszyć!

Kinga Rusin od wielu lat przyjaźni się z Katarzyną Sokołowską i jest poruszona wiadomością o ciąży przyjaciółki. Wiedziała wcześniej, ale nie pisnęła ani słówka. Teraz udostępniła poruszające InstaStories z pięknymi życzeniami.

Więcej o ciążach gwiazd znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Nie da się ukryć, że wiadomość o ciąży Katarzyny Sokołowskiej zaskoczyła w niedzielę rano wszystkich. Reżyserka pokazów mody pochwaliła się na Instagramie, że jest w stanie błogosławionym. Jej szczęście podziela wieloletnia przyjaciółka - Kinga Rusin, która podzieliła się z fanami piękną relacją na Instagramie, w której pogratulowała jej i powiedziała, że jest "najwspanialszą ciocią Kasią".

Zobacz też: Katarzyna Sokołowska jest w ciąży! Pokazała zdjęcie z brzuchem. "Cuda się zdarzają"

Zobacz wideo Kinga Rusin ma swoje sekrety idealnej sylwetki. Wbrew pozorom nie wyciska siódmych potów na siłce!

Edyta Herbuś, Izabela JanachowskaWielkanoc polskich gwiazd. Zobacz, jak spędzają święta Kożuchowska, Herbuś i Janachowska

Kinga Rusin gratuluje ciąży Katarzynie Sokołowskiej. Dziennikarka o wszystkim wiedziała dużo wcześniej!

Pod postem jurorki "Top Model" pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami. Zdrowia i szczęśliwego rozwiązania życzyły jej między innymi Anna Lewandowska czy Karolina Pisarek. Wpis skomentowały także Kinga Rusin oraz jej córka Iga Lis

 

Dziennikarka TVN postanowiła napisać bardzo wylewną wiadomość i dodała także InstaStory, w którym podzieliła się swoimi refleksjami na temat tej "cudownej" informacji.

Będę "ciocią"! Nareszcie mogę się głośno i publicznie z tego cieszyć! W tych smutnych czasach to była dla mnie wspaniała wiadomość! Cud, nadzieja, nowe życie. Moje dzieci miały/mają najwspanialszą ciocię Kasię, z którą spędziły wiele pięknych chwil swojego dzieciństwa. Postaram się dorównać, chociaż nie będzie to łatwe zadanie. Wielka radość! Gratulacje dla was obojga! - napisała rozanielona Kinga Rusin.

Katarzyna Sokołowska, Kinga RusinKatarzyna Sokołowska, Kinga Rusin Instagram / Kinga Rusin screen

Redakcja Plotka dołącza się i życzy wszystkiego najlepszego!

Więcej o: