Katarzyna Cichopek została syreną. "Marzenia się spełniają"

Katarzyna Cichopek raczy fanów pięknymi widokami z urlopu na Malediwach. Przyszedł czas, by pochwalić się zdjęciem z syrenim ogonem.

Więcej na temat gwiazd i ich życia prywatnego przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Katarzyna Cichopek pielęgnuje tradycję zapoczątkowaną wiele lat temu i kolejną Wielkanoc spędza poza granicami Polski. W tym roku razem z dziećmi i bratem wybrała się na Malediwy. To pierwszy taki wyjazd aktorki od czasu, kiedy poinformowała publicznie, że jej małżeństwo z Marcinem Hakielem przeszło do historii. Właśnie pochwaliła się, że została syreną.

Zobacz wideo Hakiel wyciąga Cichopek na imprezy. Co z dziećmi?

Katarzyna Cichopek z ogonem. "Marzenia się spełniają"

Katarzyna Cichopek jest konsekwentna w swoim postanowieniu i faktycznie nie porusza z internautami ani dziennikarzami tematu rozstania z mężem. Marcin Hakiel z kolei praktycznie codziennie odpowiada na pytania fanów, a kilkanaście godzin po tym, jak gwiazda "M jak miłość" wylądowała z dziećmi na Malediwach, zaczął publikować na Instagramie ślubne zdjęcia, pisząc, że są jego ulubionymi. Cichopek chyba się tym nie przejmuje, bowiem świetnie bawi się na wakacjach.

Marzenia się spełniają - podpisała zdjęcie, do którego pozuje z córką, która wskoczyła w syreni strój.

Jakby tego było mało, Katarzyna Cichopek poszła w ślady Helenki i na kolejny ujęciu to ona pozuje z ogonem. Podkreśla, że marzenia się "dosłownie" spełniają. 

Katarzyna Cichopek na MalediwachKatarzyna Cichopek na Malediwach screen IG

Serialowa Kinga Zduńska nie omieszkała również pochwalić się ujęciem, jakie wykonała jej córka. Jeśli jesteście ciekawi, jakie zdolności fotograficzne ma Helenka, koniecznie przejrzyjcie naszą galerię.

ZOBACZ TEŻKatarzyna Cichopek była widziana pod domem Macieja Kurzajewskiego. "Jest zdecydowana rozpocząć nowy rozdział w życiu"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.