Ida Nowakowska czci pamięć o zmarłych pod Smoleńskiem. Fani mają dość. "Kurskiego tylko brakuje"

Z okazji obchodów 12. rocznicy katastrofy smoleńskiej Ida Nowakowska wrzuciła post na Instagram. Na wideo widzimy dziennikarkę TVP, która oddaje hołd ofiarom pod Pałacem Prezydenckim. W komentarzach rozgorzała prawdziwa dyskusja.

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Ida Nowakowska to obecnie jedna z najpopularniejszych prezenterek TVP. Od kilku lat jest współprowadzącą "Pytanie na śniadanie", ale widzowie kojarzą ją także z: "The Voice Kids", "Bake Off Junior" czy "Ameryka da się lubić". Ostatnio dziennikarka odebrała Wiktora Publiczności, którego wręczył jej Jacek Kurski. Gwiazda Telewizji Publicznej jest gorliwą katoliczką i patriotką. 10 kwietnia Ida Nowakowska wrzuciła na Instagram filmik z obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej, co nie spodobało się wszystkim jej odbiorcom. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Ida Nowakowska pod Pałacem Prezydenckim. Internauci: "Kurskiego tylko brakuje"

Na zamieszczonym wideo widzimy dziennikarkę pod Pałacem Prezydenckim. W jednej ręce trzyma biało-czerwoną flagę, w drugiej małą palmę wielkanocną. W tle słyszymy wzniosłą muzykę. Prezenterka dołączyła też kilka słów.

Niedziela, 10.04.2022. Początek Wielkiego Tygodnia. Niedziela Palmowa. Rocznica katastrofy smoleńskiej i zbrodni katyńskiej. Wojna w Ukrainie. Siła indywidualnej wiary każdego z nas tworzy Kościół. Pamięć o poległych za wolność i suwerenność buduje historię. Indywidualna, a zarazem wspólna walka o zwycięstwo dobra nad złem, życia nad śmiercią, prawdy nad kłamstwem, tworzy naszą kulturę i cywilizację.
 

Pod postem Idy Nowakowskiej pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Ale nie wszystkim spodobała się forma, w jakiej Ida postanowiła uczcić pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej.

Pokazówa.
Żenada, ale czego nie robi się dla posady.
Kurskiego tylko brakuje.

ScreenScreen Fot. Instagram.com/idavictoria

ScreenScreen Fot. Instagram.com/idavictoria

ScreenScreen Fot. Instagram.com/idavictoria

Pod krytycznymi komentarzami ze strony internautów gwiazda TVP wklejała tę samą formułkę. Prosiła o zachowanie powagi i szacunku dla zmarłych w katastrofie smoleńskiej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.