Ida Nowakowska czci pamięć o zmarłych pod Smoleńskiem. Fani mają dość. "Kurskiego tylko brakuje"

Z okazji obchodów 12. rocznicy katastrofy smoleńskiej Ida Nowakowska wrzuciła post na Instagram. Na wideo widzimy dziennikarkę TVP, która oddaje hołd ofiarom pod Pałacem Prezydenckim. W komentarzach rozgorzała prawdziwa dyskusja.

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Ida Nowakowska to obecnie jedna z najpopularniejszych prezenterek TVP. Od kilku lat jest współprowadzącą "Pytanie na śniadanie", ale widzowie kojarzą ją także z: "The Voice Kids", "Bake Off Junior" czy "Ameryka da się lubić". Ostatnio dziennikarka odebrała Wiktora Publiczności, którego wręczył jej Jacek Kurski. Gwiazda Telewizji Publicznej jest gorliwą katoliczką i patriotką. 10 kwietnia Ida Nowakowska wrzuciła na Instagram filmik z obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej, co nie spodobało się wszystkim jej odbiorcom. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Ida Nowakowska pod Pałacem Prezydenckim. Internauci: "Kurskiego tylko brakuje"

Na zamieszczonym wideo widzimy dziennikarkę pod Pałacem Prezydenckim. W jednej ręce trzyma biało-czerwoną flagę, w drugiej małą palmę wielkanocną. W tle słyszymy wzniosłą muzykę. Prezenterka dołączyła też kilka słów.

Niedziela, 10.04.2022. Początek Wielkiego Tygodnia. Niedziela Palmowa. Rocznica katastrofy smoleńskiej i zbrodni katyńskiej. Wojna w Ukrainie. Siła indywidualnej wiary każdego z nas tworzy Kościół. Pamięć o poległych za wolność i suwerenność buduje historię. Indywidualna, a zarazem wspólna walka o zwycięstwo dobra nad złem, życia nad śmiercią, prawdy nad kłamstwem, tworzy naszą kulturę i cywilizację.
 

Laura Breszka ostro odpowiada na post Idy Nowakowskiej, która ubolewa nad profanacją kościołaLaura Breszka ostro odpowiada na post Idy Nowakowskiej, która ubolewa nad profanacją kościoła

Pod postem Idy Nowakowskiej pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Ale nie wszystkim spodobała się forma, w jakiej Ida postanowiła uczcić pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej.

Pokazówa.
Żenada, ale czego nie robi się dla posady.
Kurskiego tylko brakuje.

ScreenScreen Fot. Instagram.com/idavictoria

ScreenScreen Fot. Instagram.com/idavictoria

Ida NowakowskaIda Nowakowska zaśpiewała kołysankę synowi na estradzie. Jej występ podzielił widzów

ScreenScreen Fot. Instagram.com/idavictoria

Pod krytycznymi komentarzami ze strony internautów gwiazda TVP wklejała tę samą formułkę. Prosiła o zachowanie powagi i szacunku dla zmarłych w katastrofie smoleńskiej. 

Więcej o: