Kasia Tusk chciała zrobić idealne zdjęcie, no ale nie wyszło. Tak wygląda Instagram vs rzeczywistość

Kasia Tusk to jedna z czołowych polskich instagramerek. Wyjątkowo aktywna w sieci influencerka podzieliła się z fanami serią nowych zdjęć. Siły natury pokrzyżowały jej jednak plany.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Katarzyna Tusk od wielu lat z powodzeniem prowadzi swojego bloga lifestyle'owego oraz konto na Instagramie. Ze względu na pokaźne grono obserwujących zaliczana jest do grona najpopularniejszych blogerek w kraju.

W swoich mediach społecznościowych lubi dzielić się z fanami ujęciami przytulnych pomieszczeń, relacji z życia codziennego, a także zdjęciami swoich eleganckich stylizacji. Choć z reguły publikuje starannie przemyślane kadry, na ostatnich zamieszczonych przez nią fotografiach ewidentnie coś poszło nie do końca tak, jak powinno...

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała swoją biblioteczkę

Kasia Tusk próbuje zrobić idealne zdjęcie. Niestety wyszło tak sobie

Pod pretekstem zaprezentowania fanom biżuterii, Kasia Tusk zamierzała zamieścić zdjęcia, na których pozuje na plaży w Gdyni. Przemyślane kadry popsuł jednak porywisty wiatr, który zaprzepaścił sukces pierwotnej koncepcji. W związku z tym blogerka podzieliła się czterema fotografiami, na których ewidentnie przegrywa nierówną walkę z gwałtownymi podmuchami i opatrzyła je dowcipnym podpisem:

Gdy chcesz przewietrzyć głowę i molo w Orłowie za bardzo bierze to sobie do serca.
 

W komentarzach mogła liczyć na pozytywny odzew ze strony obserwujących ją fanów:

Pierwsze zdjęcie: jak myślisz, że wyglądasz z rozwianymi włosami, kolejne: jaka jest rzeczywistość. Wszystkie zdjęcia piękne oczywiście.
Piękne zdjęcie z wiatrem we włosach.
Przepiękne zdjęcia!

Choć zamysł był nieco inny, efekt finalny okazał się widocznie satysfakcjonujący.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.