Twórca "Gangnam Style" powrócił i chce podbić TikToka. PSY zdobył już ponad milion obserwatorów

PSY powraca! Koreański wokalista publikuje filmiki na popularnym TikToku. Z dnia na dzień grono obserwatorów jego konta się powiększa.

Więcej na temat koreańskich muzyków przeczytasz na portalu Gazeta.pl

PSY w 2012 roku stał autorem hitu bijącego wszelkie rekordy popularności. "Gangam Style" na YouTube został przesłuchany już ponad cztery miliardy razy, a charakterystyczny układ taneczny był odtwarzany na całym świecie. Przez lata koreański muzyk próbował powtórzyć sukces utworu, jednak żadna jego piosenka nie zdobyła aż tak ogromnej popularności. Teraz artysta próbuje odnieść sukces na TikToku.

Zobacz wideo Córka znanego muzyka w "The Voice Kids"

PSY zrobi karierę na TikToku? Jego filmiki są już bardzo popularne, a zaczął nagrywać niedawno

Na popularnym serwisie społecznościowym zaczął publikować na początku kwietnia 2022 roku i w tempie ekspresowym zdobył pierwszy milion obserwujących. PSY nagrywa zabawne filmiki, wpisujące się w zamysł portalu. Nie brakuje w nich oryginalnej choreografii, do której artysta już nas przyzwyczaił.

Najwięcej odtworzeń zdobył do tej pory jego pierwszy filmik na TikToku. Autor "Gangam Style" zostaje podstępnie skłoniony do oświadczyn. "Wrobienie" w zaręczyny przeżywa w rytm utworu "Marry Me" Rasheedy. Trend ten jest bardzo popularny, zwłaszcza na koreańskim TikToku. Pierwsze nagranie PSY na portalu ma aktualnie ponad 41 milionów odtworzeń.

PSY powraca. Polscy internauci są przeszczęśliwi. "Kocham!"

Obecnością PSY na TikToku są podekscytowani również polscy użytkownicy platformy. Pod jego filmikami znajdziemy komentarze od rodaków, którzy stęsknili się za koreańskim muzykiem.

On ani trochę się nie postarzał.
Oto mój idol z dzieciństwa.
PSY? Kocham! - czytamy pod filmikiem.

Wy również tęskniliście za twórcą hitu "Gangam Style"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.