psy

Więcej o:

psy

Wypowiedzi na forum o:

psy

 • Psie sprawy?

  Nie mogę kupić większego mieszkania bo mam chorego psa , a to koszty itp Mam wakacyjnego doła bo nie mogę pojechac na wakacje tam gdzie chcę. Bo pies nie pójdzie do hotelu. Nie zaproszę cię do mojego nowego domu bo moj ( nowy) pies jest agresywny i musi przejśc szkolenie ( to z mojego podwórka :) )

 • DT odbiór psa

  Niedługo odbieramy psa z domu tymczasowego, zastanawiam się, czy przywiezienie w ramach prezentu np. karmy dla psów czy coś w tym stylu jest dobrym pomysłem?

 • Pies na placu zabaw

  Czy uważacie że można zwrócić uwagę właścicielowi psa, aby nie przychodził na plac zabaw z psem? Cześć dzieci uwielbia tego psa a część dzieci się go boi.

 • Pies ze schroniska

  Zastanawiamy się nad wzięciem psa ze schroniska. Najpierw był pomysł, że jakiś mały piesek rasowy (maltańczyk, bolończyk) widzę, że większość ogłoszeń to raczej pseudo hodowle, nie chcę ryzykować, że pies będzie chorował lub miał jakieś wady genetyczne i nie chcę przykładać ręki do rozmnażania psów

 • Wyprowadzanie psa, a covid

  Czy zdajcie sobie sprawę z tego że wasi sąsiedzi pomimo izolacji, albo kwarantanny wychodzą z psami na spacery i mijacie ich na korytarzu lub w windzie? Posiadacze psów nie mają raczej innego wyjścia.

 • Pies na spacerze - popsułam komuś "chwilę"

  Dziewczyna siedzi sobie na ławce i delektuje się słońcem - jej pies obok, leży pod ławką. Nagle ja wychodzę zza rogu - mój pies rozpoznaje w tamtej psicy, leżącej pod ławką, swoją znajomą. Psy zaczynają ciągnąć do siebie i piszczeć. Co powinnam w takiej sytuacji zrobić? Bo zrobiłam głupotę i

 • Najlepsza książka o wychowaniu psa

  Z góry dziewczyny was przepraszam ze nie umiem przeszukać wątków ale pisze z telefonu i nie widzę tu takiej opcji. Kupujemy pieska i chce się dobrze przygotować i go nie zepsuć. Ps o psa się nie martwcie. Będzie z hodowli sprawdzonej, mąż doświadczenie ma, dzieci już w takim wieku ze psa nie

 • Psie kupy

  Czytam wątek o osiedlach grodzonych i niegrodzonych. I przewija się tam wątek o nie sprzątanych psich kupach. Jakiś fenomen w tym narodzie, wyjdę z pieskiem bom miłośnik czworomnogów, ale po kupę się nie schylę bo to obciach. Tutaj też masa miłośników psów i na pewno nie wszystkie emamy sprzątają.

 • Tłuszczak u psa

  Witam, mój pies ma tłuszczaka, ma już go kilka miesięcy. Byłem w połowie stycznia u weterynarza i mówił, że nie trzeba go wycinać. Niestety nie pamietam za bardzo jaką miał wtedy wielkość teraz zmierzylem ma mniej wiecej 3,3-3,6 cm. Nie wiem czy mam iść do weterynarza czy jeszcze chwile przeczekać

 • Podróż pociągiem z psem.

  Mam do przejechania ok.100km. Nie wiem czy wytrzyma nie będzie piszczeć i wyć. Czy kaganiec musi być obowiązkowo na pysku psa? Można to zdjąć w trakcie jazdy? Nie wiem...wzięłabym taksówkę ale...może uda mi się pociągiem? Jak myślicie?