Słynny kot Stepan może zostać najbardziej wpływowym influencerem roku. Cały świat trzyma kciuki za zwierzaka uchodźcę

Stepan, słynny kot-influencer ma szansę na kolejny duży sukces. Zwierzak został właśnie nominowany do nagrody przyznawanej najbardziej wpływowym influencerom na świecie.

Więcej aktualnych informacji z Polski i ze świata znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Rosyjskie influencerki niszczą produkty od Chanel i oskarżają markę o rusofobię

Kot Stepan to słynny kot-influencer. Zwierzak zyskał popularność na całym świecie. Memy, których jest bohaterem, dotarły nawet do Britney Spears. Niestety w związku z sytuacją w Ukrainie futrzak i jego właściciele musieli opuścić rodzinny Charków. Na szczęście wszyscy znaleźli bezpieczne schronienie we Francji. Możliwe, że ostatnie wieści osłodzą Stefanowi żywot na uchodźstwie. Czworonożna gwiazda Instagrama i TikToka została bowiem nominowana do nagrody World Influencers Award.

Grammy 2022. Stylizacje gwiazd z czerwonego dywanuGrammy 2022. Lady Gaga przebierała się dwa razy, Hailey Bieber wskoczyła w ręcznik

Kot Stefan ma szansę zostać najbardziej wpływowym influencerem roku. Cały świat trzyma kciuki

Kot Stepan ma już 13 lat, a Anna znalazła go na ulicy, gdy miał zaledwie miesiąc. Jego popularność rozpoczęła się w zeszłym roku, kiedy do sieci trafiło nagranie, na którym zwierzak ze zblazowaną miną wpatruje się w kieliszek wina. Film szybko stał się hitem internetu, a futrzak zyskał międzynarodową sławę.

 

Jeden z memów ze Stepanem udostępniła sama Britney Spears. Dziś kot jest już rasowym instagramerem. Na swoim koncie ma m.in. współpracę z włoskim domem mody Valentino. Na Instagramie i TikToku ponad milion fanów. Teraz ma szansę na kolejny sukces. Zwierzak został nominowany do nagrody dla najbardziej wpływowego influencera na świecie. Radosne wieści pojawiły się na jego instagramowym profilu.

 

Laureatów nagród World Influencers and Bloggers Awards 2022 poznamy już 18 maja. Ceremonia odbędzie się w luksusowym hotelu Martinez w Cannes.

Kot Stepan został uchodźcą, ale nie zapomniał o innych zwierzętach. Zorganizował im pomocKot Stepan został uchodźcą, ale nie zapomniał o innych zwierzętach. Zorganizował im pomoc

Myślicie, że kot Stepan wygra? My trzymamy mocno kciuki za jego zwycięstwo.

Więcej o: