Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psem i kolegą. Humory dopisywały

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się na spacer z psem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że gwiazda nie była sama! Towarzyszył jej kolega.

Więcej aktualnych informacji na temat Agnieszki Woźniak-Starak znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła taktykę, jeżeli chodzi o wypowiadanie się na temat życia prywatnego. Wcześniej prezenterka telewizyjna chętnie opowiadała o miłości do Piotra Woźniaka-Staraka, z którym była związana trzy lata aż do jego tragicznej śmierci, która wydarzyła się w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku. Później, po trudnym czasie, dziennikarka wróciła do telewizji jako współprowadząca "Dzień dobry TVN" i świetnie się sprawdziła w nowej roli. Przestała już tak otwarcie mówić o życiu uczuciowym. Niedawno paparazzi przyłapali prezenterkę w sytuacji prywatnej, kiedy wyprowadzała psa na spacer. Nie była sama. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pokazuje, jak mieszka. Ładnie?

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psem. Towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna

Agnieszka Woźniak-Starak poszła na spacer z psem w stylowym "looku". Miała na sobie wygodną stylizację nawiązująca do jej ukochanych lat 70., z których tak często czerpie inspiracje. Szerokie dzwony, oversize'owa kurtka i botki idealnie do siebie pasowały. Całość dopełniła ogromną torbą w kolorowe dżety. 

Agnieszka Woźniak-Starak z ukochanymAgnieszka Woźniak-Starak z ukochanym PLOTEK EXCLUSIVE

Na zdjęciach widać, że gwiazda nie była sama. Towarzyszył jej kolega. Wydaje się, że oboje dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Jak donosił Pudelek, tajemniczym mężczyzną jest warszawski restaurator i biznesmen, którego podobno przedstawiła swoim byłym teściom. Dziennikarka była uśmiechnięta i wyglądała na zrelaksowaną oraz zadowoloną ze wspólnie spędzonego czasu. Więcej zdjęć w galerii.

Agnieszka Woźniak-Starak z ukochanymAgnieszka Woźniak-Starak z ukochanym PLOTEK EXCLUSIVE

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.