Była małą miss, a od matki usłyszała, że jest nic niewartą brzydulą. Eden Wood dziś ma 17 lat i wraca do show-biznesu

Eden Wood to najbardziej znana mała miss na świecie. Swoją karierę z konkursami piękności rozpoczęła, gdy miała zaledwie rok. Dziś ma już 17 lat. Traumatyczne dzieciństwo nie przeszkodziło jej w spełnianiu marzeń.

Więcej o trudnym dzieciństwie gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl. 

O Eden Wood głośno zrobiło się w 2009 roku, gdy jako mała dziewczynka po kolei wygrywała konkursy piękności dla dzieci. Ekspresowo podbiła amerykańskie salony, ale dopiero po latach wyszło na jaw, jaką cenę musiała zapłacić za sławę i ambicje matki. W 2013 roku młoda gwiazda przeszła na "emeryturę", by odzyskać równowagę psychiczną, ale postanowiła ponownie wrócić do show-biznesu. Ma już 17 lat i chętnie pokazuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Z powodzeniem spełnia się w modelingu, ale ma na siebie mnóstwo pomysłów. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Unikały tematu operacji plastycznych jak ognia! W końcu się przyznały. Które gwiazdy korzystają z usług chirurga?

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Eden Wood zapłaciła wysoką cenę za sławę. Tak się zmieniła mała miss

Eden Wood urodziła się w 2005 roku. Anielska piękność pochodzi z Taylor w stanie Arkansas w USA. W pierwszym konkursie miss wystąpiła mając zaledwie 14 miesięcy. Szybko zyskała rozgłos dzięki programowi "Toddlers & Tiaras". Dostała nawet własne reality-show "Eden's World", w którym radziła jak zaistnieć w branży konkursów piękności. 

 

Po pięciu latach Eden zniknęła z show-biznesu, co zaczęło rodzić pytania. Wyszło na jaw, że matka dziewczynki znęcała się nad nią psychicznie i fizycznie. Skandal ujawniła menadżerka Eden, która wydała książkę. Okazało się, że rodzicielka Eden podawała jej napoje energetyzujące, aby ta miała więcej energii. Zmuszała córkę do ćwiczeń, czy biła Eden ręcznikiem po całym ciele, aby "uodpornić ją na ból". Regularnie znęcała się nad córką psychicznie. Mówiła, że jest "małym g***em" czy "nic niewartą brzydulą". 

Nastoletnia piękność ma na koncie ponad 300 tytułów oraz pokaźny majątek. W 2011 roku po raz ostatni wzięła udział w konkursie piękności. Przyznała, że dorosła i marzy o czymś innym. Na jakiś czas zrobiła sobie przerwę w karierze, by w 2018 roku wrócić do pracy. Spełnia się w modelingu, a niedawno wzięła udział w nowojorskim tygodniu mody

 

Cały czas zwraca uwagę elektryzującą urodą, a fani twierdzą, że z wyglądu przypomina żywą lalkę Barbie. W wywiadzie dla "Life&Style" zapowiedziała, że ma zamiar realizować się jako aktorka i modelka. Zamierza spróbować swoich sił także w śpiewie i projektowaniu mody. Modelka w przyszłości chciałaby studiować na Harvardzie, a jej ogromnym marzeniem jest kariera polityczna i zostanie prezydentką.  

 

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.