Agata Rubik wrzuciła zdjęcie mamy i córek. Pani Jola jak siostra gwiazdy! "Piękna"

Agata Rubik podzieliła się z obserwatorami fotografią z rodzinnego wypadu na sushi. Na zdjęciu uchwyciła swoją mamę, która uśmiechnięta zapozowała z wnuczkami. Dostrzegacie podobieństwo między nimi?

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Dla Agaty Rubik rodzina jest najważniejsza. To dla niej modelka zdecydowała, że po ślubie zakończy karierę w modelingu i w pełni poświęci się życiu rodzinnemu oraz wychowywaniu dzieci. Tak też zrobiła. Na Instagramie chętnie dzieli się kadrami ze swojej codzienności, przepisami na pyszne i zdrowe dania oraz wypadami z rodziną. Tym razem postawiła na trzecią opcję i poszła ze swoją mamą i córkami na sushi do ekskluzywnej restauracji w stolicy. Postanowiła uchwycić ten wyjątkowy moment i wstawiła do mediów społecznościowych fotografię, na której pozuje jej mama z córkami: Alicją i Heleną. Wnuczki są podobne do babci?

Zobacz wideo Córka Agaty i Piotra Rubików realizuje się artystycznie. Zresztą sprawdźcie sami, o czym mowa!

Nie tylko Bruce Willis. Te gwiazdy również cierpią na afazjęNie tylko Willis. Clarke nie mogła przypomnieć sobie imienia. Oni też cierpią na afazję

Agata Rubik pokazała mamę. Piękna! Była modelka odziedziczyła po niej urodę?

Zanim Agata Rubik poznała starszego o 19 lat dyrygenta i kompozytora, zajmowała się modelingiem. Słynie z naturalnej i delikatnej urody. Wiele zawdzięcza genom. Kobieta wrzuciła do mediów społecznościowych zdjęcie swojej mamy, która zadowolona ze wspólnego wyjścia na obiad pozuje z dziećmi znanej córki. Po fotografii widać, że Agata Rubik po mamie odziedziczyła urodę oraz charakterystyczne blond włosy!

 

Fani w komentarzach pod postem słodzili celebrytce i podziwiali urodę jej mamy:

Pani Jola jest piękna. Dziewczynki również cudowne. Pozdrawiam moją ulubioną rodzinkę - napisała prawdopodobnie osoba z bliskiego otoczenia celebrytki.

Jeden z internautów podzielił się także dywagacją na temat kondycji fizycznej współczesnych babć. Napisał wprost:

Kiedyś babcie były inne, teraz są takie bardziej nowoczesne.

Zgadzacie się ze słowami internautów? Kiedyś babcie faktycznie wyglądały inaczej? 

Więcej o: