Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl
Wydaje się, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się na dobre. Małżonkowie zdążyli podzielić już, szacowany na 10 milionów złotych, majątek. Obydwoje nie noszą już też obrączek. Ostatni wpis tancerza może jednak sugerować, że tęskni za żoną i chciałby do niej wrócić.
Od czasu ogłoszenia rozstania z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel jest bardzo aktywny na Instagramie. Tancerz postanowił postawić na samorozwój. Ciężko trenuje na siłowni, powrócił do dawnych pasji, nie zaniedbuje też sfery intelektualnej. Czyżby wynajdywanie kolejnych zajęć miało ukoić tęsknotę za żoną? Ostatnio na InstaStories Marcina Hakiela pojawił się wpis, który może świadczyć o tym, że mężczyzna chciałby wrócić do Katarzyny Cichopek. Tancerz zachwycał się utworem "Toxic Baby" Smolastego i Oliwki Brazil.
Zajefajny kawałek, i taki życiowy - przyznał.
Czyżby Marcin Hakiel nadal nie pogodził się z rozstaniem? Tekst piosenki jest mocno sugestywny.
Tyle poj…nych słów
Których nie cofniemy już
To takie toxic, baby
Tyle poj…nych słów
A ja pragnę ciebie znów
Chyba jestem pie…lnięty - rapuje Smolasty.
Myślicie, że chciałby wrócić do Katarzyny Cichopek?
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili swoje rozstanie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Para wydała oficjalne oświadczenie, w którym poprosiła o uszanowanie prywatności. Aktorka i tancerz spędzili ze sobą 17 lat, w tym ponad 13 jako małżeństwo. Doczekali się dwójki dzieci - córki Heleny i syna Adama.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Ojciec tragicznie zmarłego Nikodema Mareckiego pożegnał syna. Ten wpis łamie serca
Uczestniczki "Rolnik szuka żony" wystroiły się na Andrzejki. Niebywałe, kto wyprawił przyjęcie
Serowska i Hakiel planują ślub. Na jedno tancerz nie chciał się zgodzić
Pracownik Biedronki pokazał, co dostał w świątecznej paczce. Lepiej usiądźcie
Nikodem Marecki odszedł w tragicznych okolicznościach. Ekipa "Szpitala św. Anny" żegna chłopca
Ekspertka ostro o stylizacji Nawrockiej z jubileuszu Teatru Wielkiego. Nie zostawiła na niej suchej nitki
Basia z "Rolnika" przed laty wyglądała zupełnie inaczej. Zobaczcie jej stare zdjęcia
Hakiel i Serowska wyprawili synowi urodziny. Wielka żyrafa z żyrandolem to dopiero początek
Żebrowscy postawili na klasykę. Więdłocha w gotyckim stylu. Zadziorna Cielecka