Antek Królikowski na nowym zdjęciu. W tagach "prawniczka". Internauci: Ale trzeba mieć tupet

Antek Królikowski układa sobie życie u boku nowej partnerki. Gdy wyszło na jaw, że kobieta jest prawniczką, wykorzystał to, by zakpić na Instagramie z opinii publicznej.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Antek Królikowski niedawno został ojcem. Joanna Opozda urodziła Vincenta pod koniec lutego 2022. Niestety, szybko wyszło na jaw, że w życiu pary zaszły także inne zmiany. Okazało się bowiem, że aktor miał zdradzić żonę, gdy ta była w zagrożonej ciąży. To rozczarowało społeczeństwo, które - nic dziwnego - teraz śledzi i analizuje każdy jego ruch.

Zobacz wideo Antek Królikowski w konflikcie ze swoim teściem

Antek Królikowski kpi z opinii publicznej. Pokazał zdjęcie z prawniczką

Nowa wybranka Antka Królikowskiego to niejaka Izabela. 25-latka była sąsiadką Joanny Opozdy, z którą jeszcze kilka miesięcy temu mieszkał Królikowski. Gdy wybuchł skandal z aktorem w roli głównej, kobieta usunęła się w cień. Miała zniknąć z mediów społecznościowych i zmienić wizerunek. Ponoć Królikowski i Izabela nawet na moment się rozstali, jednak nie trwało to długo. Wiadomo też, że kobieta ma wiele do stracenia, bo z wykształcenia jest prawniczką. Zależy jej na dobrej opinii.

Antek Królikowski natomiast zdaje się nie przejmować medialnym szumem. Nadal jest aktywny w mediach społecznościowych. W ostatnim poście zakpił nawet z opinii publicznej. Opublikował zdjęcie z Renatą Dancewicz, z którą występuje w serialu "Porady na zdrady". Zdjęcie z gwiazdą otagował "prawniczka". Przypadek?

Franek poszedł po poradę do mec. Teresy - napisał. 
 

Co na to internauci? Jak widać, nie potrafią zapomnieć mu zdrady.

Przecież masz swoją panią mecenas.
Mec. Teresy czy Izabeli? - czytamy w komentarzach.
Ale trzeba mieć tupet i nietakt żeby w takich okolicznościach o prawniczkach posty dawać.

Królikowski nie odpowiedział na zaczepki internautów.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina. Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl. Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.