Antek Królikowski pozuje z misiem. Padło pytanie o Joannę Opozdę. Odpisał. Niemiło

Antek Królikowski opublikował na Instagramie nowe zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie polskiego ochroniarza, którego sylwetkę przybliżono w dokumencie "Oszust z Tindera". Uwagę fanów skradło jednak coś innego. W komentarzach jedna z obserwatorek wprost zapytała o Joannę Opozdę. Aktor odpowiedział.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

W ostatnim czasie Antek Królikowski i Joanna Opozda znaleźli się na świeczniku, ale nie przez fakt, że zostali świeżo upieczonymi rodzicami. Chwilę po przyjściu Vincenta na świat media obiegła sensacyjna wiadomość na temat rozstania pary. Aktor rzekomo miał zostawić żonę dla sąsiadki. Wszystko wskazuje na to, że jest to prawda, a małżeństwo od dawna nie było widziane razem publicznie. Na Królikowskiego spadła lawina hejtu, ale aktor wydaje się nim nie przejmować. Widać to chociażby po jego wzmożonej aktywności w mediach społecznościowych. Pochwalił się zdjęciem z byłym ochroniarzem "Oszusta z Tindera". Fani zwrócili uwagę, że Antek trzyma w rękach prezent, który jakiś czas temu próbował wręczyć żonie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jedni pobrali się w Grecji, inni we Włoszech. Warszawskie śluby też robiły wrażenie. I te suknie ślubne!

Zobacz wideo Antek Królikowski w konflikcie ze swoim teściem

Antek Królikowski w ogniu krytyki. Odpowiedział na pytanie o Joannę Opozdę 

Na Instagramie Antka Królikowskiego pojawiło się kontrowersyjne zdjęcie, do którego pozuje z niejakim Piotrem, którego mieliśmy okazję poznać dzięki dokumentowi "Oszust z Tindera". Wygląda na to, że tych dwoje połączył tajemniczy "secret project", o którym na ten moment jeszcze nic nie wiadomo. 

Nic tak nie poprawia humoru jak fotka z misiem. Mam nadzieje, że to nie jest żaden szwindel - napisał aktor.

Mężczyzna trzyma w rękach wielką maskotkę, która przykuła szczególną uwagę fanów.

ZOBACZ: Polski wątek w "Oszuście z Tindera". Piotr K. pozywa Netfliksa. Sam jest ofiarą Levieva?

 

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy spostrzegawczych internautów, którzy nawiązali do Joanny Opozdy. 

To nie ten sam miś, co dla Asi niosłeś? - zapytała obserwatorka. 
Nigdy się nie dowiesz - odpowiedział Królikowski, dodając płaczącą ze śmiechu emotikonkę.

Wygląda na to, że po rozstaniu z żoną aktorowi wyostrzył się żart. Pod zdjęciem na próżno szukać pozytywnych komentarzy: 

Uczysz się od najlepszych, jak widać. 
Ciągle lans na Insta. Żałosne.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.