Była dziewczyna Antka Królikowskiego pokazała nowego partnera! "Potrafi mnie wybitnie pocieszyć"

Laura Breszka pochwaliła się nową miłością na Instagramie. Po Antku Królikowskim długo była sama. Teraz jest szczęśliwie zakochana.

Bądź na bieżąco. Więcej o związkach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Laura Breszka i Antek Królikowski zaczęli spotykać się w 2012 roku i od razu zamieszkali razem. Aktorka wprowadziła się do aktora wraz ze swoją dwuletnią córką z poprzedniego związku. Breszka nie była w stanie znieść jednak trybu życia mężczyzny i po dwóch latach zostawiła go. Po rozstaniu z aktorem długo nie miała szczęścia w miłości. Teraz na Instagramie pokazała zdjęcia z nowym partnerem.

Zobacz wideo Antek Królikowski o życiu z Opozdą. Zdradził, że ma kredyty

Laura Breszka szczęśliwie zakochana. Pokazała partnera po raz pierwszy

O życiu uczuciowym aktorki pisano ostatnio znacznie częściej. Wszystko za sprawą informacji o rzekomej nowej miłości. Laura potwierdziła przypuszczenia na Instagramie. Postanowiła ujawnić nowego partnera z okazji jego urodzin. Złożyła mu życzenia oraz dodała wiele wcześniej niepublikowanych zdjęć.

Dzisiaj ten wyjątkowy, pracowity, piękny i najsprawniejszy ze wszystkich znanych mi ludzi człowiek, który jest dla mnie bardzo ważny i zawsze potrafi mnie wybitnie pocieszyć, kończy 31 lat. Sto lat" – napisała wyraźnie podekscytowana.
 

Nowy partnerem aktorki okazał się młodszy od niej o trzy lata Maciej Bartkowiak. Mężczyzna ma kilkuletniego syna. Jak pisaliśmy wyżej, Laura Breszka również ma kilkuletnią córkę o imieniu Lea oraz adoptowanego syna Daniela, którego osierociła jej zmarła siostra.

Jak myślicie, ładna z nich para?

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.