Wyszło na jaw, jak nazywa się dziewczyna Antka Królikowskiego! Miała go rzucić. Zmieniła wizerunek

W mediach zawrzało, gdy wyszło na jaw, że Antoni Królikowski i Joanna Opozda zakończyli związek, a wszystko z powodu zdrady, której miał dopuścił się aktor, gdy jego żona była w zagrożonej ciąży. Teraz okazało się, że jego nowa wybranka żyje w strachu, gdyż ma wiele do stracenia.

Więcej o związkach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Antoni Królikowski nie ma najlepszej passy. Zmaga się z falą hejtu, a internauci go nie oszczędzają. Zaraz po narodzinach Vincenta wyszło na jaw, że aktor prawdopodobnie dopuścił się zdrady z sąsiadką Joanny Opozdy. Żadne z nich nie komentuje tych doniesień, jednak od czasu porodu Joanna nie była widziana w towarzystwie męża, co dało fanom do myślenia. Jak donosi Pudelek, nowa partnerka Antoniego jest przerażona medialnymi doniesieniami na temat życia uczuciowego Królikowskiego. W obawie o zdemaskowanie zniknęła z social-mediów, a nawet zmieniła wizerunek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak mieszka Antek Królikowski? Spójrzcie tylko na te plakaty. Niesamowity klimat

Zobacz wideo Antek Królikowski i Joanna Opozda w romantycznym tańcu na swoim weselu

Nowa partnerka Antoniego Królikowskiego obawia się o swoją przyszłość zawodową 

Antoni Królikowski rzekomo miał związać się z sąsiadką Joanny Opozdy. Wiadomo, że tajemnicza Izabela ma 25 lat i z wykształcenia jest prawniczką. Teraz na temat kobiety pojawiło się znacznie więcej informacji. Portal Pudelek dotarł do osoby z otoczenia prawniczki, która zdradziła, że ta jest przerażona całą sytuacją. Zaczęła obawiać się o swoją przyszłość zawodową: 

Iza ma o wiele więcej do stracenia niż Antek. Ona nigdy nie była osobą publiczną, jest spoza show-biznesu i dopiero zaczyna karierę w prestiżowej kancelarii prawniczej. W jej zawodzie profesjonalizm i wysokie standardy moralne to podstawa i Iza jest tego świadoma. Uwikłanie w skandal obyczajowy może zaważyć na jej przyszłości - twierdzi osoba z otoczenia następczyni Joanny Opozdy.

Informator Pudelka dodał, że nowa wybranka Antka Królikowskiego na bieżąco śledzi medialne doniesienia na temat życia uczuciowego aktora. Przyznał, że kobieta zdawała sobie sprawę z tego, że aktor ma żonę i wkrótce zostanie ojcem. Jednak nie jest osobą związaną z show-biznesem. By chronić swoje personalia, zniknęła z mediów społecznościowych, a ze strachu przed rozpoznaniem zmieniła nawet fryzurę. Osoba z otoczenia prawniczki twierdzi również, że po wybuchu całej afery ta zerwała z aktorem, ale postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę na związek. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Новини з України - Ukrayina.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.