Joanna Opozda chwali się nowym zdjęciem Vincenta. Czule trzyma jego dłoń, ale to urocze śpioszki kradną show

Joanna Opozda konsekwentnie unika na Instagramie poruszania tematu rozstania z Antonim Królikowskim. Na jej koncie pojawia się za to mnóstwo zdjęć syna, który przyszedł na świat niecały miesiąc temu. Na najnowszym widać, że chłopiec jest niezwykle uroczy. I to ubranko!

Więcej tekstów dotyczących dzieci gwiazd i celebrytów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Opozda jest na etapie odnajdywania się w zupełnie nowej dla siebie roli - mamy małego Vincenta. We wpisach wybrzmiewa, że opieka nad synem sprawia jej ogromną przyjemność i wcale się nie dziwimy. Choć nie widać chłopca w pełnej okazałości, bo aktorka zasłania część twarzy naklejkami, i tak trudno nie odnieść wrażenia, że Vincent jest naprawdę słodkim dzieckiem. Ostatnie zdjęcie aktorki rozczula. 

Zobacz wideo Joanna Opozda namierzyła hejterkę. "Nie mogłam uwierzyć, że ktoś może pisać tak obrzydliwe rzeczy"

Joanna Opozda pokazała zdjęcie syna. Urocze śpioszki 

Na InstaStories Joanny Opozdy pojawiła się fotografia miesięcznego Vincenta. Chłopiec leży spokojnie na łóżeczku, a mama trzyma jego małą dłoń. Widzimy dolny fragment twarzy i usta dziecka. Uwagę zwracają urocze żółte śpioszki z wielkim misiem na środku i małymi śladami łap. Trudno się nie zachwycić, bo fotografia jest urocza. 

Syn Joanny OpozdySyn Joanny Opozdy Instagram

Choć Joanna Opozda dotychczas nie zdecydowała się pokazać twarzy chłopca, wydaje się, że coraz chętniej upublicznia jego zdjęcia. Mamy nadzieję, że wkrótce podejmie tę decyzję. Na podobny ruch zdecydowali się m.in. Anna i Robert Lewandowscy, którzy - początkowo niechętni do wrzucania fotografii córek - dziś nie mają przed tym oporów. 

Zobacz też: Antek Królikowski wpadł w odwiedziny do syna. Wzruszył się podczas zabawy. Pokazał nagranie

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki.

Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.