Antek Królikowski wpadł w odwiedziny do syna. Wzruszył się podczas zabawy. Pokazał nagranie

Antek Królikowski w sobotni wieczór odwiedził syna. Aktor relacjonuje wspólne chwile z Vincentem, a tym razem pochwalił się nagraniem.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Antek Królikowski raczej nie może liczyć na miano ojca roku. Zaraz po narodzinach pierwszego dziecka wyszło bowiem na jaw, że aktor prawdopodobnie dopuścił się zdrady z sąsiadką Joanny Opozdy. W związku z tymi doniesieniami para rozstała się, a syn został z matką. Teraz Królikowski widuje go od czasu do czasu, a każdą wizytę stara się relacjonować na Instagramie. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiada, co działo się na weselu Królikowskich

Antek Królikowski spędza czas z synem. Pochwalił się nagraniem

W sobotni wieczór Antek Królikowski pochwalił się na Instagramie, że odwiedził syna. Na InstaStories dodał krótką relację, na której trzyma dziecko na rękach. Ojciec uśmiecha się i przekomarza z chłopcem, a mały Vincent łapie ojca za nos. Aktor wydawał się bardzo przejęty tą chwilą.

Antek Królikowski z synem VintentemAntek Królikowski z synem Vintentem Fot. @antek.krolikowski

Widać, że Królikowski stara się naprawić sytuację z żoną. Pod jej najnowszym zdjęciem, w którym aktorka otworzyła się pierwszy raz po porodzie i doniesieniach o rozpadzie związku, celebryta napisał: Wspaniała sprawa. Jednak zważywszy na to, jaki wydźwięk miał opis Joanny Opozdy, Królikowski będzie chyba potrzebował dużo czasu, aby ich relacje wyglądały normalnie. Bez wątpienia cieszy go natomiast rola ojca. 

Zobacz też: Antek Królikowski z koleżanką na zdjęciu z planu "Porad na zdrady". Internauci szydzą: Adekwatny tytuł do sytuacji życiowej

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.