Nowy wpis Katarzyny Cichopek rozwścieczył fanów. Każdy się tego spodziewał

Katarzyna Cichopek kolejny raz opublikowała post sponsorowany. Fani mają jej za złe, że zamieniła instagramowe konto w baner reklamowy.

Więcej na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że po 17 latach związku się rozstają. Tancerz stał się aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie odpowiadał fanom nawet na najbardziej intymne pytania. aktorka na chwilę zniknęła z Instagrama, ale niedawno powróciła. Teraz wygląda, że na dobre i znów robi to, co lubi, czyli reklamuje. 

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Katarzyna Cichopek pod ostrzałem fanów

Kasia Cichopek opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w kolorowej sukience. Widać, że wszystko jest dopracowane, można rzec, że idealne pod Instagrama. Gwiazda "M jak miłość" opatrzyła jednak fotografię wpisem, który ma zachęcać do kupowania sukienek marki, z którą współpracuje. Aktorka prawdopodobnie liczyła na pozytywny odezw. Tymczasem w komentarzach zawrzało. Większość z nich to głosy niezadowolonych internautów, którzy są zmęczeni tym, że każdy wpis celebrytki to reklama. 

Czy pani każdy post musi być sponsorowany? Mało to smaczne jest, w dodatku obserwujący uważa to za mało realne i warte polecenia.
Tylko reklamy i rabaty. Nie dziękuję.
Czy jest coś, czego ta osoba nie reklamuje?
Rabaty, rabaciki... jakoś trzeba zarabiać  - pisali.
 

Cóż można dodać? Każdy prowadzi swoje instagramowe konto, jak chce, jednak faktycznie, czasem obok reklam u niektórych gwiazd mogłyby się pojawić jakiś merytoryczne wpis. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.