Marcin Hakiel przefarbował się na blond i został zapytany o orientację seksualną. Odpowiedział

Marcin Hakiel z impetem wraca na rynek singli. Zmienił fryzurę i zaczął ostro trenować na siłowni. Tancerz jest także bardziej aktywny w social mediach i odpowiada na pytania internautów. Niektóre z nich mogą zaskakiwać.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Rozstanie Marcina Hakiela z Katarzyną Cichopek to jedna z największych sensacji ostatnich tygodni. Para zamieściła na Instagramie wspólne oświadczenie, w którym oznajmiła, że po wielu latach ich drogi się rozchodzą. Małżonkowie podkreślili, że nie będą więcej komentować i odnosić się do sprawy. Marcin Hakiel jest jednak teraz zdecydowanie bardziej aktywny w social mediach. Postanowił zrobić nawet dla swoich obserwatorów Q&A i odpowiadać na zadawane pytania. Niektóre z nich są dość zaskakujące. 

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Marcin Hakiel odpowiada na pytanie o swoją orientację seksualną

Oczywiście internauci nie mogli nie zapytać się o kulisy sensacyjnego rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Ich związek trwał w końcu aż 17 lat. Tancerz otrzymał dość bezpośrednie pytanie o to, czy to on zdradził swoją żonę. Hakiel stanowczo temu zaprzeczył. Wśród pytań pojawiły się także te dotyczące nowego koloru włosów celebryty, który postanowił odświeżyć swój image i przefarbować się na platynowy blond. Być może farba na głowie była przyczyną kolejnego pytania od followersów. Jeden z nich zapytał bowiem Marcina o jego orientację seksualną. 

Jest pan gejem?

ScreenScreen Fot. Instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel zaprzeczył tym przypuszczeniom. Zdradził za to, że obrączkę ślubną nosi teraz na łańcuszku, na szyi. Dodatkowo wyznał, że jest cień szansy, że kiedyś stoczy walkę w oktagonie. Tymczasem Katarzyna Cichopek wróciła już do swoich obowiązków zawodowych i nie komentuje swojego rozstania z mężem. Na jej mediach społecznościowych możemy zobaczyć relacje z planu serialu "M jak miłość" i nagrań programu "Pytanie na śniadanie". 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.