Marcin Hakiel ostro wziął się za siebie. Na siłowni nie trenował sam

Marcin Hakiel od niedawna jest singlem, choć jeszcze przez chwilę formalnie związanym z Katarzyną Cichopek. Jego życie po rozstaniu z pewnością bardzo się zmieniło, a patrząc na ostatnie InstaStories - korzysta z wolnego czasu na sto procent.

Więcej o relacjach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Marcin Hakiel kilka dni po ogłoszeniu wieści o rozstaniu zdecydował się na mocne poeksperymentowanie z wizerunkiem. Przefarbował włosy na jasny, niemal platynowy blond. Choć zmian w jego życiu nie brakuje, jedno pozostało niezmienne - zamiłowanie do aktywności fizycznej. Tym razem tancerz wybrał się na siłownię i zabrał ze sobą kogoś jeszcze. 

'Siódme niebo' W "Siódmym niebie" wiedli idealne życie, a w rzeczywistości? Nie do końca

Marcin Hakiel wyciska siódme poty na siłowni 

Marcin Hakiel relacjonował wizytę na Instagramie. Najpierw były rowerki, a zaraz potem przyszła pora na ćwiczenia z kettlebellem. I tutaj zaskoczenie, bo okazało się, że tacie towarzyszy także 13-letni syn Adam, który trenował z nie mniejszym zaangażowaniem. To była jednak tylko rozgrzewka, bo ostatecznie Hakiel ćwiczył boks pod okiem trenera.

Prawie jak taniec... - napisał na InstaStories.

Warto zaznaczyć, że boks nie jest zupełnie nową aktywnością, którą zainteresował się tancerz. Już w styczniu zeszłego roku wrzucał zdjęcie w rękawicach bokserskich.

 

Hakiel jest zresztą miłośnikiem wielu aktywności - przede wszystkim tańca, ale i wspinaczki czy tenisa. 

 
 

Zobacz też: Katarzyna Cichopek milczała jak grób. Wyszło na jaw, jak jej znajomi zareagowali na oświadczenie

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: