Joanna Krupa wrzuciła urocze zdjęcie, komentuje... były mąż!

Joanna Krupa znana jest ze swojej miłości do zwierząt. Sama jest posiadaczką kilku czworonogów, w tym suczki Darli. Urodziny psiaka postanowiła uczcić wspólną fotografią na Instagramie. O komentarz pokusił się były mąż modelki, Romain Zago.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Wiele gwiazd i celebrytów stara się aktywnie angażować w akcje charytatywne, mające na celu ochronę i walkę na rzecz zwierząt. Jedną z najprężniej działających w tej kwestii osób jest bez wątpienia Joanna Krupa.

Modelka regularnie odwiedza schroniska dla zwierząt w Polsce i Stanach Zjednoczonych oraz pomaga w znalezieniu nowych opiekunów dla bezdomnych czworonogów. Sama także dała dom pokaźnej gromadce psiaków, do których należy jej ogród wchodzący w skład posiadłości w Beverly Hills. 

Zobacz wideo Karolina Pisarek poróżniła się z Joanną Krupą. Spotykały się w "Top Model". "Byłam zaskoczona"

Romain Zago komentuje zdjęcie Joanny Krupy. Co napisał pod urodzinowym wpisem ich suczki?

Pupile Joanny Krupy nie przypominają rasowych czworonogów, którymi chętnie chwalą się w sieci amerykańskie gwiazdy. Są to raczej kundelki z bagażem doświadczeń, do których uśmiechnął się los. Wśród nich znajduje się suczka Darla, która kilka dni temu obchodziła urodziny. Joanna Krupa zdecydowała się z tej okazji zamieścić na Instagramie zdjęcie z ukochanym psiakiem. 

 

Wśród komentujących znalazł się były partner modelki, Romain Zago, który napisał pod fotografią ‘my daughter", czyli "moja córka". Zawsze w ten sposób wypowiadał się o suczce, którą wspólnie opiekowali się z modelką, kiedy byli razem.

Para była ze sobą przez ponad dziesięć lat, w tym cztery w związku małżeńskim. Pomimo burzliwego rozstania obojgu udało się zachować przyjacielskie stosunki. W jednej ze swoich wypowiedzi po rozwodzie Romain Zago wspomniał:

Poza tym, nasze psy, Darla i Rugby, zawsze będą naszymi dziećmi.

W telewizyjnym show mężczyzna często zwracał się w ten sposób do swoich pupili, nie dziwi więc reakcja na zamieszczony przez modelkę post.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.