Joanna Krupa w eleganckiej sukience grała nogą niczym Angelina Jolie. Modelka zasiadła w jury prestiżowego konkursu

15 listopada w Miami odbyły się wybory Miss Polski North America. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć najpiękniejszych Polek, mieszkających na obczyźnie. Pojawiła się również Joanna Krupa, która zasiadła w jury konkursu.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl.

Joanna Krupa znalazła się w składzie jury wyborów Miss Polski North America 2021, które odbyły się w Faena Theatre w Miami Beach. Na tę okazję gwiazda TVN wybrała zjawiskową kreację z dużym rozcięciem, sięgającym połowy uda. Z powodzeniem sama mogłaby wystartować w konkursie. Jak jednak wygląda tegoroczna zwyciężczyni? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Top Model". Papierska w Norwegii, Piszczałka z magisterką kulturoznawstwa. Co słychać u uczestników z pierwszych edycji show?

Zobacz wideo Karolina Pisarek poróżniła się z Joanną Krupą. Spotykały się w "Top Model". "Byłam zaskoczona"

Joanna Krupa w jury Miss Polski North America 2021

Joanna Krupa bez wątpienia jest najbardziej znaną, polską modelką mieszkającą w Hollywood. Swoją obecnością uświetniła Wielki Finał Miss Polski North America 2021. W komisji jury nie zabrakło pięknych Polek. Oprócz Joanny można było zobaczyć również Annę Kobylarz - najpiękniejszą Polkę w USA w latach 2006 i 2007. Krupa na galę wybrała prostą kreację w kolorze butelkowej zieleni. W sukni bez ramiączek i z dużym wycięciem modelka prezentowała się obłędnie. Nie można było oderwać od niej wzroku. Do stylizacji Joanna dobrała srebrne szpilki i delikatną biżuterię

Tego wieczoru triumfowała Oliwia Nawrot, która skradła całe show i zdobyła tytuł Miss Polski North America 2021. Wicemiss została Agnes Florczyk, a tytuł Miss Publiczności 2021 powędrował do Pauliny Wysockiej. Oliwia będzie reprezentować Polonię amerykańską w czasie wyborów Miss Polski 2022 w Polsce.

Wspaniała ósemka, czyli jury, które wybrało najpiękniejszą Polkę w Ameryce! (...) Z przecieków wiemy, że wybór nie był łatwy! Gratulujemy jeszcze raz Miss Polski North America - Oliwia Sophie Nawrot oraz Vice Miss Polski North America - Agnes Florczyk - czytamy.

Pojawiła się także obecna Miss Polski 2021, Agata Wdowiak, której przypadło ukoronowanie finalistki konkursu. Jak wam się podoba stylizacja Joanny Krupy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.