"Top Model". Papierska w Norwegii, Piszczałka z magisterką kulturoznawstwa. Co słychać u uczestników z pierwszych edycji show?

Niektórzy z uczestników współpracują z mediami i świetnie radzą sobie w show-biznesie, inni zaś powrócili do spokojnego życia. Specjalnie dla was sprawdziliśmy, co słychać u wybranych uczestników pierwszych edycji "Top Model".

Wygrana w "Top Model" nie zawsze gwarantuje rozwój kariery w modelingu. Los bywa przewrotny, a to czas weryfikuje prawdziwych zwycięzców programu. A nimi nie zawsze zostają osoby, które zdobyły pierwsze miejsce w konkursie.

Zobacz wideo Przerwy w nagraniach "Top Model" Joanna Krupa spędza ze swoją córeczką

Paulina Papierska

Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję "Top Model". W programie dała się poznać jako osoba bardzo nieśmiała, ale z odcinka na odcinek przełamywała wewnętrzne bariery, zdobywając coraz większą sympatię widzów. Ciężko uwierzyć, że od zwycięstwa Papierskiej minęło już 11 lat. Na próżno szukać jej jednak w magazynach modowych czy wybiegach - kobieta zrezygnowała z marzeń o karierze modelki. Jej ostatni post z profilu na Instagramie jest z lipca 2020 roku. Wiemy, że mieszkała wówczas w Norwegii, gdzie razem z mężem zajmowała się wychowywaniem dwóch synów - Gabriela (ur. 2017) i Alexa (ur. 2020). 

Paulina PapierskaPaulina Papierska Instagram/ @papierskapaulina

Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska to zwyciężczyni drugiej edycji "Top Model". W odróżnieniu od swojej poprzedniczki świeżo po programie można było ją zobaczyć w kilku kampaniach modowych. Niestety, słuch o niej szybko zaginął. Kaczyńska zrezygnowała z planów modelingowych, na rzecz... medycyny. Na początku lipca 2021 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie i jeszcze w tym samym miesiącu wyszła za mąż za swojego partnera Łukasza Samolińskiego.

Olga Kaczyńska - czym się zajmuje po 'Top Model'?Olga Kaczyńska - czym się zajmuje po 'Top Model'? Fot.Instagram/olgakaczynska

Anna Piszczałka 

Anna Piszczałka brała udział w pierwszej edycji "Top Model" i zajęła wówczas trzecie miejsce. Choć stanęła na ostatniej pozycji podium, gościła w polskim show-biznesie dłużej niż koleżanki, które wyprzedziły ją w konkursowej rywalizacji. Na jej instagramowym profilu można odnaleźć liczne fotografie z profesjonalnych sesji zdjęciowych. W 2020 roku Piszczałka pochwaliła się ukończeniem studiów magisterskich z kulturoznawstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Gratulujemy!

Anna PiszczałkaAnna Piszczałka fot. Instagram

Zuzanna Kołodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk nadal prężnie działa w mediach społecznościowych, a do jej obecności w branży modowej przyzwyczaili się już chyba wszyscy sławni projektanci. Z początku była nieśmiałą dziewczyną z kompleksami, jednak później rozwinęła swoje skrzydła i pokazała, na co ją stać. Zdobyła serca widzów "Top Model", wygrywając show, a następnie rozpoczęła karierę, która trwa do dziś. Zuza świetnie radzi sobie w celebryckim świecie, a od siedmiu lat jest w szczęśliwym związku. 

Zuzanna KołodziejczykZuzanna Kołodziejczyk instagram.com/zuzol

Patryk Grudowicz

Patryk Grudowicz wygrał szóstą edycję "Top Model". Joanna Krupa nie ukrywała, że to właśnie on był jej faworytem. Choć jego kariera po wygranej znacznie przystopowała, to z Instagrama Grudowicza wynika, że wciąż próbuje swoich sił w modelingu.

Patryk GrudowiczPatryk Grudowicz Instagram.com/patryk_grudowicz

Michalina Manios

Michalina Manios to uczestniczka, która wzbudzała duże kontrowersje. Po finale drugiej edycji programu modelka pojawiała się na ściankach, jednak po niedługim czasie zniknęła z show-biznesu. Wróciła, próbując swoich sił w muzyce i biorąc udział w "The Voice of Poland", jednak przygoda ze śpiewem trwała jedynie chwilę. Aktualnie Manios zajmuje się nauczaniem języka szwedzkiego. 

Michalina ManiosMichalina Manios Instagram/ @maniosmichalina_official

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.