"Top Model". Papierska w Norwegii, Piszczałka z magisterką kulturoznawstwa. Co słychać u uczestników z pierwszych edycji show?

Niektórzy z uczestników współpracują z mediami i świetnie radzą sobie w show-biznesie, inni zaś powrócili do spokojnego życia. Specjalnie dla was sprawdziliśmy, co słychać u wybranych uczestników pierwszych edycji "Top Model".

Wygrana w "Top Model" nie zawsze gwarantuje rozwój kariery w modelingu. Los bywa przewrotny, a to czas weryfikuje prawdziwych zwycięzców programu. A nimi nie zawsze zostają osoby, które zdobyły pierwsze miejsce w konkursie.

Zobacz wideo Przerwy w nagraniach "Top Model" Joanna Krupa spędza ze swoją córeczką

Stefano Terrazzino, Izabela Małysz Terrazzino to prawdziwy kat. Na treningach nie ma zmiłuj. Jak ocenił Izę Małysz?

Paulina Papierska

Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję "Top Model". W programie dała się poznać jako osoba bardzo nieśmiała, ale z odcinka na odcinek przełamywała wewnętrzne bariery, zdobywając coraz większą sympatię widzów. Ciężko uwierzyć, że od zwycięstwa Papierskiej minęło już 11 lat. Na próżno szukać jej jednak w magazynach modowych czy wybiegach - kobieta zrezygnowała z marzeń o karierze modelki. Jej ostatni post z profilu na Instagramie jest z lipca 2020 roku. Wiemy, że mieszkała wówczas w Norwegii, gdzie razem z mężem zajmowała się wychowywaniem dwóch synów - Gabriela (ur. 2017) i Alexa (ur. 2020). 

Paulina PapierskaPaulina Papierska Instagram/ @papierskapaulina

Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska to zwyciężczyni drugiej edycji "Top Model". W odróżnieniu od swojej poprzedniczki świeżo po programie można było ją zobaczyć w kilku kampaniach modowych. Niestety, słuch o niej szybko zaginął. Kaczyńska zrezygnowała z planów modelingowych, na rzecz... medycyny. Na początku lipca 2021 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie i jeszcze w tym samym miesiącu wyszła za mąż za swojego partnera Łukasza Samolińskiego.

Olga Kaczyńska - czym się zajmuje po 'Top Model'?Olga Kaczyńska - czym się zajmuje po 'Top Model'? Fot.Instagram/olgakaczynska

Agata Rubik Agata Rubik wysłała dzieci do szkoły 31 sierpnia. Internauci w szoku

Anna Piszczałka 

Anna Piszczałka brała udział w pierwszej edycji "Top Model" i zajęła wówczas trzecie miejsce. Choć stanęła na ostatniej pozycji podium, gościła w polskim show-biznesie dłużej niż koleżanki, które wyprzedziły ją w konkursowej rywalizacji. Na jej instagramowym profilu można odnaleźć liczne fotografie z profesjonalnych sesji zdjęciowych. W 2020 roku Piszczałka pochwaliła się ukończeniem studiów magisterskich z kulturoznawstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Gratulujemy!

Anna PiszczałkaAnna Piszczałka fot. Instagram

Zuzanna Kołodziejczyk

Zuzanna Kołodziejczyk nadal prężnie działa w mediach społecznościowych, a do jej obecności w branży modowej przyzwyczaili się już chyba wszyscy sławni projektanci. Z początku była nieśmiałą dziewczyną z kompleksami, jednak później rozwinęła swoje skrzydła i pokazała, na co ją stać. Zdobyła serca widzów "Top Model", wygrywając show, a następnie rozpoczęła karierę, która trwa do dziś. Zuza świetnie radzi sobie w celebryckim świecie, a od siedmiu lat jest w szczęśliwym związku. 

Zuzanna KołodziejczykZuzanna Kołodziejczyk instagram.com/zuzol

Amelia Windsor najseksowniejszą członkinią rodziny królewskiej Ogłoszono najładniejszą członkinię rodziny królewskiej. To nie Meghan Markle, czy księżna Kate

Patryk Grudowicz

Patryk Grudowicz wygrał szóstą edycję "Top Model". Joanna Krupa nie ukrywała, że to właśnie on był jej faworytem. Choć jego kariera po wygranej znacznie przystopowała, to z Instagrama Grudowicza wynika, że wciąż próbuje swoich sił w modelingu.

Patryk GrudowiczPatryk Grudowicz Instagram.com/patryk_grudowicz

Michalina Manios

Michalina Manios to uczestniczka, która wzbudzała duże kontrowersje. Po finale drugiej edycji programu modelka pojawiała się na ściankach, jednak po niedługim czasie zniknęła z show-biznesu. Wróciła, próbując swoich sił w muzyce i biorąc udział w "The Voice of Poland", jednak przygoda ze śpiewem trwała jedynie chwilę. Aktualnie Manios zajmuje się nauczaniem języka szwedzkiego. 

Michalina ManiosMichalina Manios Instagram/ @maniosmichalina_official

Więcej o: