Joanna Opozda wyszła za Antka Królikowskiego. Wcześniej już była zaręczona. Z nimi się spotykała

Z kim spotykała się Joanna Opozda, zanim związała się z Antkiem Królikowskim? Była chociażby narzeczoną aktualnego partnera Eweliny Lisowskiej.

Więcej na temat życia prywatnego Joanny Opozdy przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Kilka dni temu na świat przyszło pierwsze dziecko Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Niestety, jeśli wierzyć plotkom, para rozstała się, czego potwierdzeniem może być brak obecności aktora pod szpitalem w dniu, w którym jego żona i syn opuszczali warszawską placówkę (ZOBACZ ZDJĘCIA: Joanna Opozda opuszcza szpital z Vincentem na rękach. Towarzyszy jej bliska osoba). Pamiętacie, z kim wcześniej świeżo upieczona mama chciała ułożyć sobie życie?

Zobacz wideo Joanna Opozda o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej: Nie wiem jeszcze, jaką jest teściową

Joanna Opozda ma syna z Antkiem Królikowskim. Wcześniej też miała znanych partnerów

Joanna Opozda należała zawsze do grona bardzo skrytych gwiazd, które nie opowiadały na prawo i lewo o życiu prywatnym. Zmieniło się to nieco w 2016 roku, kiedy wystąpiła w piątej edycji "Tańca z Gwiazdami" na antenie Polsatu. Jako gwiazda "Pierwszej miłości" mogła liczyć na przyjazną promocję swojej osoby w stacji, a z czasem okazało się, że na parkiecie odnalazła miłość... Była związana z Kamilem Kuroczko, z którym nie szczędziła sobie czułości w mediach społecznościowych. Para wyjeżdżała na wakacje, chodziła na romantyczne kolacje w Warszawie, jednak czas pokazał, że nie są sobie pisani.

Joanna Opozda, Kamil KuroczkoJoanna Opozda, Kamil Kuroczko KAPiF

W 2018 "Fakt" podał do informacji publicznej, że Joanna Opozda przyjęła oświadczyny nowego partnera podczas podróży po Sardynii. Szybko okazało się, że spotyka się ze starszym od siebie mężczyzną, z którym aktualnie związana jest Ewelina Lisowska.

Jadąc na wakacje na Sardynię, Asia nie spodziewała się oświadczyn. Nareszcie czuje się jak księżniczka. Narzeczony obiecał Asi, że po ślubie wyprowadzą się z Polski i będą wieść luksusowe życie, co bardzo jej imponuje. Mówi, że chciałaby wziąć ślub jeszcze w tym roku - mogliśmy wówczas przeczytać w "Fakcie". 

Joanna Opozda z narzeczonymJoanna Opozda z narzeczonym Instagram/asiaopozda

Kiedy Joanna Opozda na dobre zagościła w show-biznesie, media rozpisywały się o jeszcze dwóch jej bliższych relacjach. Aktorka miała ponoć spotykać się z Michałem Mikołajczakiem, czego żadne z nich nigdy nie potwierdziło. Swego czasu pojawiało się także wiele informacji na temat zażyłej relacji aktorki z... Baronem. Dowodem miało być ich wspólne zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie (zobaczycie je w naszej galerii).

POLECAMYJoanna Opozda pochwaliła się nowym zdjęciem z Vincentem. Miała dla fanów wiadomość

Cóż, mamy nadzieję, że aktorka w końcu odnajdzie prawdziwe szczęście u boku księcia z bajki. Na razie jej całym światem jest mały Vincet.

Więcej o: