Joanna Opozda urodziła! Aktorka i Antek Królikowski przywitali na świecie pierwsze dziecko

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami. Osoba z otoczenia pary potwierdziła płeć dziecka.

Na początku sierpnia 2021 roku Joanna Opozda i Antek Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu. Wówczas pojawiły się pierwsze doniesienia o ciąży aktorki, które ona sama długo dementowała. W końcu para przestała zaprzeczać i przyznała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Po trudnych miesiącach związanych z medialnym konfliktem rodzinnym między Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim, a ojcem aktorki, nadeszła długo wyczekiwana chwila. Aktorka urodziła!

Zobacz wideo Joanna Opozda namierzyła hejterkę. "Nie mogłam uwierzyć, że ktoś może pisać tak obrzydliwe rzeczy"

Joanna Opozda urodziła. Aktorka i Antek Królikowski zostali rodzicami. 

We wtorek pojawiła się informacja, że dziecko Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego przyszło bezpiecznie na świat. Jak podaje WP Kobieta, aktorka urodziła za pomocą cesarskiego cięcia. Szczęśliwi rodzice już wcześniej zdradzili, że spodziewają się chłopca, który otrzyma imię Vincent. 

Asia urodziła zdrowego i pięknego synka za pomocą cesarskiego cięcia - zdradził informator serwisu.

Dzień wcześniej na Instagramie aktorki pojawił się niepokojący post. Opozda, nie podając szczegółów, poprosiła fanów o modlitwę.

Proszę was wszystkich o modlitwę - napisała.

Teraz możemy się domyślać, że być może właśnie wtedy rozpoczęła się akcja porodowa.

Ciąża Joanny Opozdy nie należała do najłatwiejszych

Joanna Opozda długo zwlekła z podaniem do publicznej wiadomości informacji o ciąży. Towarzyszył jej stres związany ze ślubem, a następnie konfliktem rodzinnym. Ostatecznie para zdecydowała  się to zrobić, gdy ojciec aktorki upublicznił prywatne wiadomości od Antka Królikowskiego, w których aktor pisał o ciężarnej żonie, której stan zdrowia był zagrożony. 

Szczęśliwym rodzicom składamy gratulacje!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.