Joanna Opozda pochwaliła się nowym zdjęciem z Vincentem. Miała dla fanów wiadomość

Joanna Opozda opublikowała nowe zdjęciem z synkiem. Aktorka jest bardzo wdzięczna obserwatorom za okazane jej wsparcie i gratulacje.

Więcej o dzieciach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl >>>

We wtorek Joanna Opozda i Antoni Królikowski pochwalili się radosną wiadomością. Na świat przyszedł ich pierwszy syn, Vincent. Chłopiec w ułamku sekundy stał się oczkiem w głowie młodych rodziców, a ci z ogromną przyjemnością pochwalili się zdjęciem ze szpitala w mediach społecznościowych. Ich fani oraz bliscy od razu ruszyli z gratulacjami i nie mogli napatrzeć się na malca i dzielną mamę. Emocje trochę opadły, więc teraz przyszedł czas na podziękowania.

Zobacz wideo Opozda ma trudne relacje z ojcem

Joanna Opozda pochwaliła się nowym zdjęciem z Vincentem. Miała dla fanów wiadomość

Joanna Opozda w środę wieczorem opublikowała nowe zdjęcie z Vincentem. Uroczy kadr wykonał pewnie Antek Królikowski, który nie odstępuje żony i synka na krok. Aktorka zasnęła, a tuż obok niej spał też chłopiec. Mimo że zdecydowała się zasłonić twarz niemowlaka, to i tak jest to piękne zdjęcie.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Księżna Kate chce kolejne dziecko! "Wracam do domu i mówię: miejmy następne". Dodała, co na to William

Kobieta tym wpisem chciała podziękować za wsparcie i liczne gratulacje. Po prostu napisała krótko:

Dziękujemy - dodając emotkę serca oraz złożonych dłoni.

Joanna OpozdaJoanna Opozda instagram/asiaopozda

Póki co młodzi rodzice zasłaniają twarz Vincenta, ale może niedługo zdecydują się ją pokazać. Mogą pójść śladami Anny Lewandowskiej, która przez długi czas nie publikowała wizerunków swoich córek, jednak w ostatnich miesiącach robi to coraz śmielej.

Mamy nadzieję, że Opozda i Królikowski będą publikować więcej ujęć z maluchem. Vincentowi życzymy dużo zdrowia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.