Joanna Trzepiecińska czaruje stylem. Buty na traktorowej podeszwie robią furorę! Wybrała też nietypowe spodnie. Odważnie!

Mimo trudnej sytuacji w Ukrainie gwiazdy nadal pracują i promują swoje projekty zawodowe w telewizji. Do gwiazd, które mają ostatnio dobrą passę zawodową z pewnością można zaliczyć Joannę Trzepiecińską. Aktorka niedawno pojawiła się pod studiem "Dzień dobry TVN". Serialowa Alutka zachwyciła nas wyczuciem stylu i świetnym obuwiem. Co za gust!

Więcej informacji i ciekawostek na temat stylu gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Trzepiecińska zyskała sporą rozpoznawalność, dzięki roli Alutki w serialu "Rodzina zastępcza". Rola oryginalnej artystki żyjącej we własnym świecie podbiła serca widzów Polsatu. Aktualnie aktorka nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Oprócz wyzwań telewizyjno-teatralnych gwiazda zadebiutuje także w programie TVN - "Mask Singer", gdzie zasiądzie przy stole jurorskim u boku Kuby WojewódzkiegoJulii Kamińskiej i Kacpra Rucińskiego. Ostatnio w związku z premierą nowego telewizyjnego show pojawiła się pod studiem "Dzień dobry TVN". Jej stylizacja wzbudziła poruszenie fotoreporterów. Spójrzcie tylko na te buty!

Zobacz wideo Make-up jak u Magdy Mołek. Poznaj kilka sekretów wizażu dziennikarki!

Joanna Trzepiecińska wygląda niczym nonszalancka paryżanka. Jej styl zachwyca!

Aktorka od wielu lat nie gościła w telewizji. W 2022 roku postanowiła to zmienić i podjęła decyzję o zostaniu jurorką nowego show TVN - "Mask Singer". Jurorzy w wiosennym programie telewizyjnym będą musieli odgadnąć tożsamość 12 uczestników, którzy będą występować przed nim przebrani za zwierzęta, rośliny czy różnych ludzi.

 

Nowa rola gwiazdy wiążę się także z udzielaniem wywiadów i większą ekspozycją publiczną. Dokładnie tak było tym razem. Aktorka pojawiła się pod studiem "Dzień dobry TVN" w wyjątkowo minimalistycznej i gustownej stylizacji. Miała na sobie świetne, skórzane spodnie rurki, delikatną, prawdopodobnie lnianą koszulkę i... buty na traktorowej podeszwie. Motocyklowe botki wzbudziły w nas zachwyt! Nadały całości ciekawego, rockowego charakteru. Do tego dobrała dobrej jakości wełniany płaszcz i kremowy szalik od Benettona.

Gwiazdy po nagraniu, Joanna TrzepiecińskaGwiazdy po nagraniu, Joanna Trzepiecińska KAPiF.pl / KAPiF.pl

Cały look prezentował się naprawdę światowo i bardzo gustownie. A wy, co myślicie o stylizacji gwiazdy?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.