Jakub Rzeźniczak wrócił na Instagram. Z okazji Walentynek pochwalił się zdjęciem z nową narzeczoną

Jakub Rzeźniczak po aferze ze zbiórką pieniędzy na wyjazd syna do Izraela zniknął z Instagrama. W święto zakochanych opublikował jednak zdjęcie narzeczonej.

Bądź na bieżąco. Więcej o tym, jak gwiazdy spędzają walentynki, przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Nazwisko Jakuba Rzeźniczaka nie schodzi z pierwszych stron gazet. Nie ma to niestety związku z jego karierą piłkarską, a sporem, który toczy się między nim, a jego byłą partnerką. Od kiedy Magdalena Stępień poinformowała, że ich synek ma rzadkiego guza wątroby, rozpoczęła się batalia o życie chłopca. Modelka wielokrotnie zarzucała publicznie byłemu partnerowi, że ten nie jest zaangażowany w leczenie małego Oliwiera. Ostatnio wybuch kolejny konflikt, dotyczący zbiórki pieniędzy na wyjazd dziecka do Izraela. Piłkarz zarzekał się, że nic o tym pomyśle nie wiedział i nie chce, aby jego syn opuszczał kraj. W związku z licznymi negatywnymi opiniami i komentarzami Rzeźniczak, jak i jego narzeczona Paulina Nowicka na jakiś czas zniknęli z mediów społecznościowych.

Zobacz wideo Magda Stępień komentuje wywiad Rzeźniczaka ze Stanowskim

Jakub Rzeźniczak powraca na Instagrama. Pochwalił się zdjęciem ukochanej  

Kiedyś wspólne zdjęcia zakochanych były normą na ich profilach. Para chętnie dzieliła się swoim szczęściem z fanami. Od kiedy w mediach tematem numer jeden jest piłkarz, jego była partnerka i chory syn, narzeczeni znacznie ograniczyli swoją aktywność. Obydwoje zmienili profile na prywatne i ograniczyli komentowanie. Jakiś czas temu pisaliśmy o powrocie Pauliny Nowickiej na Instagrama, po długiej przerwie. Narzeczona piłkarza nie była aktywna w mediach od czasu pojawienia się informacji o chorobie Oliwiera. W weekend opublikowała mroczne, czarno-białe zdjęcie pary. W święto zakochanych także piłkarz postanowił pochwalić się zdjęciem. 

Paulina Nowicka na InstaStories Jakuba RzeźniczakaPaulina Nowicka na InstaStories Jakuba Rzeźniczaka Fot. @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak na InstaStories dodał zdjęcie ukochanej, które zrobił podczas ich wspólnego wypadu do Nowego Jorku. Piłkarz powstrzymał się od opisu, zamieścił jedynie naklejkę "Happy Valentines Day". Nowicka ma na sobie sweter w najmodniejszym zielonym kolorze, a na jej palcu widać pokaźny pierścionek zaręczynowy

Więcej o:
Copyright © Agora SA