Nowa narzeczona Jakuba Rzeźniczaka opublikowała mroczne zdjęcie. Powraca na Instagrama po informacji o chorobie Oliwiera

Chociaż Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wcześniej chętnie dzielili się wspólnymi chwilami na Instagramie, to od ujawnienia informacji o chorobie dziecka piłkarza para nie publikuje nic w mediach społecznościowych. Teraz Nowicka powraca z mrocznym zdjęciem.

Więcej o chorobie dziecka Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nazwisko Jakuba Rzeźniczaka w ostatnich dniach nie znika z nagłówków. Piłkarz ma chorego synka, Oliwiera, ze związku z Magdaleną Stępień. U noworodka wykryto niebezpiecznego guza wątroby. Matka chłopca zorganizowała zrzutkę na leczenie go w Izraelu. Rzeźniczak twierdzi, że o planach zbiórki pieniędzy nie wiedział i nie chce, żeby chłopiec wyjeżdżał za granicę. Spór byłych partnerów toczy się publicznie, a każdemu z nich towarzyszą emocje związane z troską o zdrowie dziecka. Od chwili ujawnienia informacji o chorobie Oliwiera, Rzeźniczak nie pojawiał się w mediach społecznościowych - podobnie jak jego nowa narzeczona. Teraz Paulina Nowicka opublikowała ponure zdjęcie.

Zobacz wideo Magda Stępień komentuje wywiad Rzeźniczaka ze Stanowskim

Paulina Nowicka pokazała zdjęcie z Jakubem Rzeźniczakiem. Jest ponure

Przed informacją o chorobie Oliwiera Rzeźniczak chętnie chwalił się nową narzeczoną w mediach społecznościowych. Kiedy Magdalena Stępień opiekowała się ich synkiem, on podróżował z nową wybranką - Pauliną Nowicką. Para wybrała się między innymi na romantyczny przelot helikopterem nad Nowym Jorkiem.

Kiedy do mediów trafiły pierwsze informacje o chorobie synka piłkarza, Rzeźniczak ograniczył aktywność na Instagramie i TikToku. Jego milczenie wielu osobom się nie podobało. Nowicka tłumaczyła w komentarzach na Instagramie zachowanie narzeczonego, twierdząc, że są ważniejsze sprawy, niż pisanie w Internecie.

Teraz pierwszy raz od dawna, Paulina Nowicka pochwaliła się zdjęciem z Jakubem Rzeźniczakiem.

Jakub Rzeźniczak i Paulina NowickaJakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka screen - InstaStories

Czarno-biały kadr, na którym para stoi wtulona w siebie na moście wygląda dość mrocznie. Narzeczona piłkarza opublikowała zdjęcie na InstaStories bez żadnego komentarza. Wygląda na to, że sytuacja Oliwiera jest dla nich trudna.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.