Rzeźniczak nie chce pieniędzy ze zbiórki. Stanowski łopatologicznie tłumaczy to, czego piłkarz nie powiedział publicznie

Krzysztof Stanowski po raz kolejny zabrał głos w sprawie Jakuba Rzeźniczaka. Tym razem przekonuje, że piłkarz nie chce od Polaków żadnych pieniędzy na leczenie syna.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Krzysztof Stanowski nie daje za wygraną i ponownie bierze w obronę Jakuba Rzeźniczaka. Po tym, jak jego "Dziennikarskie zero", w którym przez 40 minut dywagował nad sytuacją piłkarza, spotkało się z krytyką internautów, uznał, że nie został zrozumiany. Przekazał też nowe informacje, którymi rzekomo podzielił się z nim kapitan Wisły Płock. 

Zobacz wideo Magda Stępień komentuje wywiad Rzeźniczaka ze Stanowskim

Krzysztof Stanowski: Jakub Rzeźniczak nie chce waszych pieniędzy

Krzysztof Stanowski nagrał InstaStories, na którym stwierdził, że połowa odbiorców "Dziennikarskiego zera" nie zrozumiała tego, co chciał przekazać. Postanowił więc, że powie to łopatologicznie.

Jakub Rzeźniczak nie chce żadnych waszych pieniędzy, nie chce ani złotówki, nie założył zbiórki, o żadnej zbiórce nie wiedział i nie promował. Nie chce tych pieniędzy, ponieważ uważa, że jego dziecko nie powinno lecieć do Izraela, bo tak mu mówią lekarze z Centrum Zdrowia Dziecka - powiedział dziennikarz.

Przypomnijmy, że Oliwier przechodzi chemioterapię. Po pierwszym wlewie guz nieco się zmniejszył. Zanim to się stało, Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak podjęli decyzję, że ich dziecko wyleci na leczenie do Izraela. Pod wpływem opinii lekarzy piłkarz jednak miał zmienić zdanie.

Dziecko przechodzi terapię w Warszawie, która idzie dobrze. I tyle. Przerwanie tej terapii - zdaniem ludzi, z którymi on rozmawia - jest złe. A wy ciągle piszecie, dlaczego on nie dał pieniędzy - słyszymy na nagraniu.

Sprawa jest bardzo poważna. Ojciec Oliwiera ma prawo mieć wątpliwości, w końcu chodzi o życie jego dziecka. Pytanie, dlaczego po raz kolejny informuje o tym Krzysztof Stanowski? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.