Kanye West znowu się odpalił. Obraził publicznie chłopaka Kim Kardashian. Pokazał ich SMS-y

Kanye West udostępnił 11 postów w mediach społecznościowych na temat Pete'a Davidsona. Zdjęcia zostały już usunięte.

Bądź na bieżąco. Więcej o dramatach zaa oceanu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Mogłoby się wydawać, że małżeństwo Kanyego Westa i Kim Kardashian zakończyło się w przyjaźni. Projektant w końcu pomógł byłej żonie odzyskać nagranie niechlubnej seks taśmy. Obydwoje są także w nowych związkach. Muzyk spotyka się z Julią Fox, a Kim z komikiem Petem Davidsonem. Raper, jednak postanowił odnieść się do nowego związku byłej i nie zrobił tego w miły sposób.

Zobacz wideo Kontrowersyjne zachowania Kanye Westa. Artysta zmaga się z chorobą dwubiegunową

Kanye West obraża Pete'a Davidsona na Instagramie

22-krotny zdobywca Grammy Kanye West cierpi na chorobę dwubiegunową. Zdarzyło już mu się w przeszłości oskarżyć byłą partnerkę o porwanie Chicago czy utrudnianie kontaktów z dziećmi. W ostatnią niedzielę muzyk na Instagramie zwrócił się bezpośrednio do obecnego chłopaka Kim, Pete'a Davidsona. Wyzwiska w jego kierunku, wyśmiewanie, a także publikacja prywatnych SMS-ów - tak Ye spędził niedzielny poranek. 

Kanye West opublikował serię postów, wyśmiewających komika. Był to np. przerobiony plakat filmu Marvela. Po jednej stronie stanęli Kanye i jego sprzymierzeńcy, a po drugiej Pete, Kim, Taylor Swift. Wszystkie gwiazdy, z którymi muzyk miał w przeszłości konflikt. Opis odnosił się do nieudanego zdjęcia komika.

Internet jeszcze nie znalazł dobrego zdjęcia Skete'a.

Kolejny post przedstawia zdjęcie "Kto wygra?" Po jednej stronie zdjęcie Westa po drugiej Pete'a. Opis wymyślony przez samego rapera był dość wulgarny.

Spójrzcie na tego ku**asa. Zastanawiam się, czy Instagram zamknie moje konto za dissowanie eks-chłopaka Hillary Clinton.

I wreszcie Kanye postanowił udostępnić prywatną wiadomość, którą otrzymał od chłopaka żony. 28-letni komik napisał:

Jako mężczyzna nigdy nie wejdę w drogę twoim dzieciom. To jest obietnica. To, jak wychowujecie swoje dzieci, to wasza sprawa, a nie moja. Mam nadzieję, że pewnego dnia będę mógł je poznać i wszyscy będziemy przyjaciółmi - napisał Pete do Kanye.

W odpowiedzi raper udostępnił SMS-a oraz zdjęcie, na którym jest Pete i Machin Gun Kelly, oboje z opuszczonymi spodniami, a Machin wsypuje do ust komika popcorn. Opis zdjęcia jest dość wymowny.

Nigdy nie poznasz moich dzieci.

W galerii można znaleźć niektóre z usuniętych wpisów Kanyego Westa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.