Rafał Mroczek ma już nową wybrankę. Spotyka się z koleżanką z planu "M jak miłość". "Wyglądali na bardzo zakochanych"

Rafał Mroczek został przyłapany na wyjściu z nową ukochaną. To znana widzom serialu "M jak miłość" aktorka.

Więcej o gwiazdach serialu "M jak miłość" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Rafał Mroczek w 2019 roku rozstał się z wieloletnią partnerką oraz matką jego sześcioletniej córki Zosi. Od tego czasu mężczyzna unikał angażowania się w nowy związek, aż do teraz. Fotoreporterzy uwiecznili go w towarzystwie Joanny Kuberskiej.

Zobacz wideo Hollywood ma siostry Olsen, a my mamy braci Mroczków [Popkultura]

Rafał Mroczek i Joanna Kuberska są parą? Niedawno spędzili razem wieczór. "Czule spoglądali sobie w oczy"

Kuberska i Mroczek poznali się na planie "M jak miłość" w 2016 roku. Aktorka wcielała się w rolę Julii Kryszak, z którą romansował Paweł Zduński. Związek pary był prawdziwym rollercoasterm, ale finalnie rozpadł się. Powodem była rezygnacja Kuberskiej z pracy na planie serialu.

Wygląda jednak na to, że Mroczek i Kuberska rozwijali znajomość również poza serialem. Fotoreporterzy przyłapali ich na wyjściu, które wyglądało na randkę. Serialowy Paweł Zduński obejmował uśmiechniętą aktorkę. Para wybrała się do popularnego w stolicy baru. Jak donosi "Super Express", wyglądali na zakochanych.

Ostatnio spędzili miły wieczór w jednym z modnych barów w stolicy, w którym nie tylko można napić się drinka, ale również posłuchać jazzu. Wyglądali na bardzo zakochanych. Czule spoglądali sobie w oczy i przytulali się do siebie. Widać, że dobrze czują się ze sobą. Tworzą naprawdę uroczą parę. Ze zdjęć na Instagramie wynika też, że niedawno w tym samym czasie byli również w górach - czytamy na portalu.

Miejmy nadzieję, że Rafał Mroczek w końcu pozbierał się po rozstaniu z Joanną Skrzyszewską. Czy to u boku Kuberskiej znajdzie spokojną przystań? Czas pokaże.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.