"M jak miłość". Pierwszy taniec Pawła i Franki wprawi w osłupienie. Pan młody ma umiejętności z "Tańca z Gwiazdami" [WIDEO]

W 1634. odcinku "M jak miłość" widzowie będą świadkami ślubu Pawła i Franki. Po ceremonii odbędzie się huczne wesele, podczas którego pan młody zaprezentuje gościom umiejętności taneczne. Co jeszcze wydarzy się w serialu?

Więcej informacji na temat popularnych polskich seriali znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu przed wakacjami

Serial "M jak miłość" cieszy się niesłabnącą popularnością. Losy klanu Mostowiaków od ponad dwudziestu lat przyciągają przed telewizory miliony widzów. Scenarzystom produkcji nie brakuje nowych pomysłów i wciąż fundują fanom wiele emocji.

"M jak miłość". Co wydarzy się 1634. odcinku?

W 1634. odcinku w końcu dojdzie do wyczekiwanego ślubu Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik). Nie obejdzie się jednak bez komplikacji. Do kościoła wtargnie Majka i przerwie ceremonię. Kryzys zostanie jednak zażegnany, a państwo młodzi powiedzą sobie sakramentalne "tak". Po oficjalnej uroczystości odbędzie się huczne wesele. Pan młody porwie swoją świeżo upieczoną żonę na parkiet. Układ taneczny, który zaprezentują zachwyconym gościom nowożeńcy, będzie dosyć skomplikowany, a Paweł pokaże, że ma iście góralski temperament. Pochłonięci zabawą weselnicy na początku nie zauważą nawet, że państwo młodzi ulotnili się z przyjęcia. 

W ogóle nie mam ochoty tam wracać - stwierdzi Franka, gdy razem z Pawłem na chwilę opuszczą salę, aby odetchnąć po pierwszym tańcu.
Chcesz dać nogę z własnego wesela? - zaśmieje się pan młody.
Stryj dopiero się rozkręca, nawet nie wiesz, jaki to będzie cyrk na cepowinach... wykupywanie, zakładanie chusty, te wszystkie przyśpiewki i tańce… - doda zniechęcona góralka.
W takim razie może od razu ruszymy w naszą podróż poślubną? - zaproponuje jej wybranek.
 

Nowożeńcy od razu zrealizują swój plan. Założą grube swetry, spakują plecaki i udadzą się na romantyczny trekking. Swoje zamiary zdradzą jedynie Marii i Barbarze, które usprawiedliwią państwa młodych przed resztą gości.

Młodzi wybrali anglosaską wersję wesela i już wyruszyli w swoją podróż poślubną... A nam życzą wspaniałej zabawy - przekaże matka Pawła wznosząc toast za młodą parę.
Od tego jest młodość, żeby chodzić własnymi ścieżkami... A od tego małżeństwo, żeby chodzić nimi razem... Za to, aby zawsze wracali potem do rodziny i do domu - podsumuje Barbara.

1634. odcinek pojawi się na antenie TVP2 już dziś o godzinie 20.55.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.