Rafał Mroczek rozstał się z partnerką. "Staramy się wypracować kompromis w kwestii opieki nad dzieckiem". Kim jest Joanna Skrzyszewska?

Rafał Mroczek oświadczył, że rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką. Joanna Skrzyszewska była jego narzeczoną od 3 lat, ale poznali się znacznie wcześniej.

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska rozstali się. Byli zaręczeni od 2016 roku, wtedy też urodziła się ich córka. Niestety, związek nie przetrwał, zaś para próbuje teraz uregulować kwestie związane z opieką nad dzieckiem.

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska rozstali się

Rafał Mroczek poznał Joannę Skrzyszewską w 2007 roku. Okoliczności są specyficzne, bowiem aktor był wtedy w jury konkursu Miss Polski Nastolatek, zaś Joanna Skrzyszewska brała udział w konkursie. Skrzyszewska - jak przystało na nastolatkę - miała wtedy 15 lat, ale miała też tytuł pierwszej Wicemiss Ziemi Lubuskiej na swoim koncie. Finał konkursu Miss Polski Nastolatek odbywa się na początku 2007 roku w Warszawie. Tam przy stole jury siedział Rafał Mroczek, który razem z pozostałymi sędziami zadecydował, że to właśnie Joanna Skrzyszewska zostanie Miss.

Kiedy dokładnie Joanna Skrzyszewska zaczęła się spotykać z Rafałem Mroczkiem - nie wiadomo. Do 2015 roku aktor łączony był z innymi kobietami, m.in. z Urszulą Dębską czy Anetą Piotrowską, z którą tańczył na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

W 2016 roku jednak przyszła na świat jego córka i od tego momentu Rafał Mroczek wyjawiał chętniej informacje na temat swojego życia prywatnego. Joanna Skrzyszewska rzeczywiście była jego partnerką - potwierdzono wcześniejsze, kilkumiesięczne plotki, zaś aktor oświadczył się jej też w 2016 roku, w czasie wakacji w Meksyku.

Od pewnego czasu mówiono o kryzysie w jego związku. W oświadczeniu aktora czytamy, że para szukała pomocy profesjonalistów.

Trzymamy kciuki, że ich rozstanie będzie cywilizowane i dziecko na nim nie ucierpi.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.