"M jak Miłość". Dziennikarka zapytała Mroczka o atmosferę na planie. Jego odpowiedź nie była zbyt pochlebna

Rafał Mroczek w rozmowie z portalem światseriali.pl skomentował atmosferę, jaka planuje na planie serialu "M jak Miłość".

W ostatnim czasie coraz więcej aktorów odchodzi z serialu "M jak Miłość". Ze swoich ról zrezygnowali m.in. Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Andrzej Młynarczyk, Agnieszka Sienkiewicz, Kacper Kuszewski, a także Olga Frycz.

To właśnie ta ostatnia w wywiadzie dla "Twojego Stylu" nie szczędziła produkcji serialu gorzkich słów, po czym w sieci zawrzało. Nie do końca przychylnie na temat ekipy wypowiedział się także Kacper Kuszewski, którego postawa nie spodobała się Ilonie Łepkowskiej.

Rafał Mroczek o atmosferze na planie serialu "M jak Miłość"

Teraz o komentarz w tej sprawie został poproszony Rafał Mroczek

Rozumiem, że na planie czuje się pan jak w dużej rodzinie? – zapytała aktora dziennikarka portalu światseriali.pl.

Nie. Po prostu na planie czuję się jak w pracy. Rodzina czeka na mnie w domu - skomentował. 

 

Rodzina Rafała Mroczka

Narzeczoną Rafała Mroczka jest Joanna Skrzyszewska. Partnerka Mroczka w 2006 roku została Miss Polski Nastolatek. Początkowo para nie pokazywała się razem na oficjalnych imprezach i nie afiszowała się związkiem.

W 2016 roku Joanna urodziła córeczkę Rafała – Zosię. Aktor nie ukrywał radości z narodzin córki i w mediach społecznościowych Mroczka pojawiały się zdjęcia z chrzcin Zosi. Poza tym aktor regularnie zamieszcza zdjęcia z zabaw z córką.

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.