Księżna Kate w takim wydaniu nie była widziana od lat. Przyszła królowa pokazała się w dresie i bluzie sportowej

Księżna Kate zawsze wygląda stosownie do okazji, ale najczęściej publicznie można zobaczyć ją w eleganckich stylizacjach i kobiecych sukienkach. Żona księcia Williama tym razem wystąpiła w sportowym zestawie. Na Instagramie pojawił się filmik, na którym szaleje z piłką do rugby.

Więcej informacji na temat rodziny królewskiej znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Księżna Kate słynie z perfekcyjnego wyglądu. Nie bez powodu mówi się o "efekcie Kate", w wyniku którego ze sklepowych półek jak świeże bułeczki znikają ubrania, w których żona księcia Williama została sfotografowana. Sporo uwagi poświęcono twardym zasadom panującym na królewskim dworze, które określają, jak mają ubierać się arystokratki. "Sporty Katy" nawet w dresie wygląda jak milion dolarów. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nawet członkowie rodziny królewskiej mają na swoich kontach modowe wpadki. Zbyt głęboki dekolt, czy walka na wietrze? Te stylizacje przeszły do historii

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Księżna Kate w niecodziennej stylizacji. Pokazała się w dresie i bluzie sportowej 

Nie jest tajemnicą, że księżna Kate od dziecka uwielbia sport i aktywność fizyczną. Tę pasję chce przekazać swoim dzieciom. Jak się okazuje, Kate właśnie została patronką Rugby Football Union oraz Rugby Football League, organizacji zrzeszających sportowców amatorów i profesjonalistów. Obowiązki przejęła od księcia Harry'ego, który zrzekł się tej funkcji w 2020 roku, gdy razem z Meghan Markle poinformował, że rezygnują z pełnienia obowiązków wyższych członków rodziny królewskiej. 

Na oficjalnym koncie księżnej i księcia Cambridge pojawiło się wideo przedstawiające "Sporty Katy", jak zdrobniale nazywana jest księżna Kate. Filmik natychmiast stał się hitem internetu. Widać, że księżna była w swoim żywiole i świetnie się bawiła. 

 

Podczas treningu, który odbył się na stadionie Twickenham, księżna Kate cały czas chichotała i błysnęła nawet umiejętnością rzutów piłką. Ubrana w czarne spodnie dresowe, pasującą bluzę i sportowe buty biegała w towarzystwie angielskich graczy. Udało się jej nawet zdobyć gola, co świętowała cała drużyna, podnosząc księżną do góry. 

Księżna Kate w niecodziennej stylizacji. Pokazała się w dresie i bluzie sportowejKsiężna Kate w niecodziennej stylizacji. Pokazała się w dresie i bluzie sportowej Fot. East News

Więcej zdjęć księżnej Kate szalejącej podczas treningu reprezentacji rugby w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.