Dziennikarka związana z TVP Info również zaangażowała się w pomoc. Wsparła WOŚP i pokazała dowód wpłaty

30. finał WOŚP to idealny moment, żeby zdobyć się na piękny gest i wesprzeć działalność charytatywną. Z podobnego założenia wyszła dziennikarka TVP Info Karolina Pajączkowska. Mimo niechęci TVP do działań fundacji, wsparła WOŚP, przelewając na jej konto pieniądze.

Więcej o WOŚP 2022 przeczytasz na Gazeta.pl.

Karolina Pajączkowska jest dziennikarką TVP Info, wcześniej pracowała w TVN24 BiŚ.  Oprócz tego próbowała swoich sił także w modelingu i konkursach miss. Ostatnio podzieliła się z fanami pięknym gestem. Gwiazda wpłaciła nieznaną kwotę na rzecz WOŚP 2022. Czy jej decyzja o wsparciu fundacji Jurka Owsiaka będzie miała wpływ na dalszą karierę w telewizji publicznej

Zobacz wideo WOŚP gra już od 1992 roku. Sprawdź najdroższe aukcje w historii fundacji!

Karolina Pajączkowska wpłaciła na WOŚP. Poniesie z tego tytułu konsekwencje?

Nie od dziś wiadomo, że TVP nie popiera działań Jurka Owsiaka. Telewizja publiczna, podobnie jak partia PiS odcina się od akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym bardziej dziwi fakt, że dziennikarka TVP Info wzięła udział w corocznym wydarzeniu, wpłacając pewną sumę pieniędzy na pomoc dzieciom z problemami okulistycznymi. 

Dziennikarka TVP Info wpłaciła na WOŚP 2022Dziennikarka TVP Info wpłaciła na WOŚP 2022 Screen / karolina_pajaczkowska

Walka TVP z WOŚP

Od kiedy patronat nad Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy objął TVN, Telewizja Polska stara się unikać opisywania finałów wydarzenia i nie bierze udziału w aukcjach. Ostatnio jednak postanowili opowiedzieć o fundacji. Zajęło im to 21 sekund.

Zobacz: "Wiadomości" TVP wspomniały o WOŚP. W tym roku zabrakło wymazywania serduszek. Wystarczyło 21 sekund na wizji

Zdarzeniem, które sprawiło, że odbiorcy upewnili się w przekonaniu o niechęci telewizji publicznej do WOŚP, było zwolnienie pogodynki z TVP3 Poznań. Rok temu Patrycja Kasperczak pojawiła się na wizji podczas prezentowania pogody w bluzce z przyklejoną naklejką w kształcie serduszka, symbolem fundacji Jurka Owsiaka. Stacja po tym wydarzeniu zapewniała, że powodem zakończenia współpracy z kobietą było wygaśnięcie jej umowy. 

Zobacz też: Pogodynka zwolniona z TVP3 Poznań, bo miała na wizji serduszko WOŚP! Jej koledzy z pracy poruszeni: Dla wszystkich to był szok

Czy sądzisz, że Karolinę Pajączkowską czekają podobne kłopoty?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.