Katarzyna Cichopek w dość nietypowej dla siebie stylizacji. Internautów nie przekonuje ta wersja aktorki. "Wygląda tanio"

Katarzyna Cichopek wróciła z rajskich wakacji do zimnej Polski. Musiała zamienić strój kąpielowy na kurtkę puchową i zimowe buty. Według internautów nie wyszło jej to za dobrze.

Bądź na bieżąco. Więcej o stylu gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Cichopek to znana i lubiana polska aktorka. Popularność przyniosła jej rola w serialu "M jak miłość", a od niedawna jest prowadzącą program TVP "Pytanie na śniadanie". Ostatnimi czasy prezenterka miała gorsze momenty na planie śniadaniówki. Nie obyło się bez reprymendy od szefa. Wygląda na to, że Cichopek zaliczyła kolejną wpadkę, tym razem modową.

Zobacz wideo Hakiel wyciąga Cichopek na imprezy. Co z dziećmi?

Stylizacja Katarzyny Cichopek nie spodobała się internautom

Aktorka oprócz zobowiązań zawodowych, chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie pół miliona osób. Cichopek, jak na prawdziwą influencerkę przystało, w mediach społecznościowych promuje różne produkty oraz marki. W ramach wielu współprac prezenterka często publikuje zdjęcia stylizacji. Jedne są bardziej udane, a drugie mniej. Każdy ma przecież gorszy dzień ze swoją szafą.

Cichopek opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w stylizacji całej na czarno. Ma na sobie dzianinową sukienkę z mocnym rozcięciem i kurtkę puchówkę. Stylizacje uzupełniają ciężkie, wiązane buty do kolan, ozdobione łańcuchami i duże okulary przeciwsłoneczne.

Widać, że Katarzyna czuje się świetnie w takim wydaniu. Innego zdania są jednak internauci. Nie spodobały im się przede wszystkim buty.

 
Te buty psują wszystko.
Te buty Kasiu cię skracają, nie pasują do ciebie.
Chyba na spacer w ciężkim terenie...

Paulla, Katarzyna CichopekPaulla wkopała "Pytanie na śniadanie". Program nie jest nadawany na żywo?

Pani Katarzyno, słaba ta stylizacja. Wygląda tanio.
Średnio apetyczna ta stylizacja.

A wam podoba się stylizacja Katarzyny Cichopek?

Więcej o: