Pan Krzysztof z sylwestrowego filmiku z życzeniami wrócił. Dziś już nie pije. "Wódka zniszczyła połowę mojej rodziny"

Pan Krzysztof ze słynnego filmiku wrócił po 25 latach i opowiedział o skutkach nadmiernego picia. Nie spodziewaliście się takiego obrotu sprawy.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Nagranie z sylwestra zorganizowanego w 1996 roku w Radomiu obejrzało na YouTubie ponad trzy miliony osób, i to tylko pod jednym filmem. Po wpisaniu frazy "Czego pan sobie życzy w 1997" wyskakuje cała strona przeróżnych remiksów, coverów, filmików.

Zobacz wideo Sara Egwu-James na próbie przed Sylwestrem

"Czego pan sobie życzy w 1997" było hitem Internetu

Chyba każdy choć raz obejrzał go w internecie. Mowa o zabawnej odpowiedzi pewnego pana na pytanie, jaki był dla niego 1996 i czego życzy sobie w 1997. Wypowiedź i życzenia eleganckiego młodego mężczyzny stała się hitem popularnym do dziś.

Wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy. A czego sobie życzę w 97... Tego samego, co w 96. Dużo pieniędzy miałem, dużo piłem wódki, bo bardzo ją lubię, i dużo spałem - odpowiada z uśmiechem na twarzy.
 

Pan w garniturze, który życzył sobie więcej wódki, powraca po latach z ważnym przekazem

Po 25 latach od tego wieczoru znowu możemy oglądać tego samego mężczyznę w internecie. Jest starszy, nie tak elegancko ubrany i pojawił się na filmiku pewnego tiktokera, aby ustosunkować się do wypowiedzianych życzeń.

Tiktoker o nicku @alkoholik_z_tiktoka zamieścił filmik,w którym przedstawia pana Krzysztofa, dobrego przyjaciela rodziny, i wyjaśnia skąd możemy go znać. Opowiedział, że to ten sam mężczyzna, który 25 lat temu mówił, że życzy sobie więcej wódki, bo bardzo ją lubi. Pan Krzysztof ma dziś zupełnie inne spojrzenie na tamte życzenia.

Konstrukcja tych życzeń była, dzisiaj wiem o tym, bardzo nieprzemyślana i głupia wręcz, bo niektórych może zachęcała do picia. Cóż mogę powiedzieć, tylko tyle, że niestety wódka zniszczyła połowę mojej rodziny: brata, bratową, bratanka. Nie ma już ich, odeszli. Przyczyną była bezpośrednio wódka. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i trzymam kciuki za niepijących. Nie pij dziś - mówi autor życzeń.

Trzeba uważać, czego sobie życzymy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.