Michał Malitowski ciepło wspomina Żorę Korolyov. "Czułem się zawsze zauważony" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Michał Malitowski to kolejna osoba, która z żalem przyjęła wiadomość o śmierci tancerza. Miał do powiedzenia na temat Żory piękne słowa.

Bądź na bieżąco. Więcej na temat Żory Korolyov przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Niespodziewana śmierć tancerza poruszyła wielu bliskich, przyjaciół, a także kolegów po fachu. Michał Malitowski, znany głównie z roli jurora w "Tańcu z Gwiazdami", zapytany przez Plotka, opisał Żorę w pięknymi słowami. Takiego go nie znaliście.

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Żora Korolyov nie żyje. Michał Malitowski ciepło o koledze z branży

O nagłej śmierci tancerza, za pośrednictwem Instagrama poinformowała partnerka, Ewelina Bator. Oficjalna przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana, jednak "Super Express" informuje, że Żora zmarł w wyniku zapalenia mięśnia sercowego. Żorę Korolyov publiczność pokochała za udział w popularnym show "Taniec z Gwiazdami". Produkcja programu, a także inni tancerze, pożegnali zmarłego. Kilka ciepłych słów powiedział też specjalnie dla Plotka, juror Michał Malitowski.

Żora. Czułem się zawsze zauważony i doceniony w jego obecności. Miał niewyparzony język i był przemiły jednocześnie. Idealny mix - mówi Malitowski.

Żora Korolyov od zawsze kochał taniec. Treningi rozpoczął już jako ośmiolatek. Przez lata jego partnerkami na parkiecie oprócz Izabeli Janachowskiej były także m.in. Marta Sztobryn i Blanka Winiarska. W "Tańcu z Gwiazdami" zadebiutował w 2007 roku, a ostatni raz w programie wziął udział w 2018 roku. Kilka dni temu pochwalił się ambitnymi planami na przyszłość. Planował rozpocząć zdalne lekcje tańca towarzyskiego razem z Sylwią Madeńską. Nikt nie spodziewał się, że dojdzie do takiej tragedii. Tancerz odszedł w wieku 34 lat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.