Joanna Opozda o mamie Antka: Nie wiem jeszcze, jaką jest teściową. Pomaga jej kto inny [PLOTEK EXCLUSIVE]

Joanna Opozda zdradziła w rozmowie z Plotkiem, jak wyglądają jej relację z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Przyznała, że nie miała okazji jej jeszcze poznać w roli teściowej.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wkrótce zostaną rodzicami. Para bez wątpienia jest jedną z najbardziej gorących w polskim show-biznesie i wzbudza ciągłe zainteresowanie mediów. Aktorzy jeszcze kilka miesięcy temu zaskoczyli opinię publiczną nieoczekiwanym ślubem, a niedługo potem okazało się, że spodziewają się pierwszego wspólnego potomka. Aktorka w rozmowie z Plotkiem przyznała, że ostatni czas jest dla niej walką o przetrwanie. Jak w tym wymagającym okresie wyglądają jej relacje z nową teściową, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską? Gwiazda odpowiedziała na to pytanie reporterce Plotka. 

Znane nazwiska odeszły z TVNSokołowski, Dolega, Zdanowicz. Mocne nazwiska opuściły szeregi TVN

Zobacz wideo Joanna Opozda o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej: Nie wiem jeszcze, jaką jest teściową

Joanna Opozda o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej

Aktorka wyznała, że przez problemy z ciążą mocno ograniczyła kontakty z rodziną, przez co nie miała okazji wystarczająco dobrze poznać się z nową teściową. 

Przez problemy zdrowotne mocno ograniczyłam kontakty rodzinne i towarzyskie. Trochę siedzę jak w więzieniu, przykuta do łóżka. Nie jest to dla mnie wesoły czas. Nie widywałyśmy się jeszcze zbyt często (z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską - red), dlatego nie wiem jaką jest teściową niestety, bo mamy za krótki staż - przyznała Plotkowi Joanna Opozda.

Aktorka zdradziła jednak, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska wzbudziła u niej ogromną sympatię jeszcze przed tym, jak została jej synową.  

Mogę powiedzieć, że była super jeszcze przed tym, jak zostaliśmy małżeństwem.

Opozda przy okazji skierowała słowa uznania wobec swojej mamy, która zaopiekowała się nią, kiedy przechodziła trudne chwile w ciąży. 

Jestem wdzięczna mojej mamie, która rzuciła wszystko, wiedząc, że jestem chora. Jest wspaniałą matką i mam nadzieje, że jej dorównam, chociaż w niewielkim procencie - przyznała Opozda.

Eurowizja Junior 2021, Aleksander SikoraEurowizja Junior 2021. Komentatorzy TVP w ogniu krytyki widzów

Całą wypowiedź możecie znaleźć w wideo na górze strony. 

Więcej o: