Zagrała policjantkę Franceskę w "Ranczu". Anna Iberszer sama ma włoskie korzenie. I ma wyjątkowe hobby

Anna Iberszer grała w "Ranczu" policjantkę Franceskę. Okazuje się, że to jej włoskie korzenie zainspirowały producentów do stworzenia serialowej postaci.

Więcej na temat życia prywatnego gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Anna Iberszer, znana widzom m.in. z "Rancza", "Na dobre i na złe" i "Świętego" od dziecka mieszka w Polsce, jednak jej dziadkowie są związani z Włochami. Aktorka płynnie posługuje się tym językiem, jednak oprócz niego zna jeszcze cztery inne. Ma też liczne zainteresowania - jest tancerką i choreografką. 

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Anna Iberszer z "Rancza" ma sporo zainteresowań 

Anna Iberszer urodziła się w Lublinie, tam też zaczęło się jej zainteresowania muzyką i ruchem - ukończyła klasę organów w tamtejszym Liceum Muzycznym. Później przeprowadziła się do Warszawy, gdzie w 2000 roku obroniła dyplom na Akademii Muzycznej, a osiem lat później tytuł Aktora Dramatu ZASP. Występowała na deskach stołecznych teatrów, m.in. Teatru Polonia, Och-Teatru i Teatru Capitol. Już w trakcie studiów zaczęła zajmować się ognistymi tańcami - tango i flamenco. 

 

Temperament odziedziczyła po babce, Angeli Gasperini, która urodziła się w Wenecji, a później przeprowadziła do wsi Strzyżowie w Lubelskiem. To dzięki niej miała okazję poznać włoski, który jest ulubionym językiem aktorki. Iberszer jest prawdziwą pasjonatką nauki nowych słówek, bo zna też m.in. hiszpański, francuski, angielski i rosyjski. 

 

Anna Iberszer prywatnie

Anna Iberszer jest żoną Tomasza Drabka i mamą pięcioletniego Karola. Zdarza jej się zresztą publikować rodzinne zdjęcia w sieci, jednak nie pokazuje wizerunku syna.

 

Na jej koncie znajdziemy za to sporo ujęć z prób teatralnych, wakacji oraz odważnych sesji fotograficznych. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.