Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak syn ćwiczy przed komputerem na zdalnych lekcjach WF. Możemy też zobaczyć jej gabinet

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła zaangażowanie syna podczas lekcji WF. Chłopiec przed komputerem wykonywał rozgrzewkę.

Więcej tekstów na temat prywatnych ujęć z życia gwiazd znajdziecie na Gazeta.pl.

Jedni siedzą i piszą prace o sporcie. Inni robią zdjęcia, jak ćwiczą i wysyłają nauczycielom albo nagrywają filmiki. A syn Małgorzaty Kożuchowskiej gimnastykuje się przed komputerem. Aktorka udostępniła chłopcu na ten czas prywatny, elegancki gabinet.

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Oświeciński, Olga Szomańska, Kacper KuszewskiAndrzejek i Marzenka zginą w wypadku jak Hanka. Kto jeszcze zniknął z "M jak miłość"?

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej gimnastykuje się na WF

Małgorzata Kożuchowska oraz jej mąż Bartek Wróblewski powitali na świecie syna w październiku 2014 roku. Jaś rośnie jak na drożdżach i 1 września pierwszy raz poszedł do szkoły. Wzruszona wówczas aktorka pochwaliła się uroczym kadrem na Instagramie - było widać, jak syn wtula się w rodzicielkę i niechętnie ją opuszcza. Patrząc na najnowsze zdjęcie mamy pewność, że chłopiec polubił się ze szkolnymi zajęciami, a już na pewno z jednym przedmiotem - WF. Syn Kożuchowskiej radośnie podskakuje przed komputerem. Ma na sobie koszulkę z numerem dziewięć i napisem "Lewandowski", którą aktorka sprawiła mu latem z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. 

InstaStories Małgorzaty KożuchowskiejInstaStories Małgorzaty Kożuchowskiej Instagram

Wf na onlajnie. Kocham i podziwiam - napisała dumna mama.

Uwagę przykuwa również otoczenie, w jakim znajduje się Jaś. Małgorzata udostępniła mu swój gabinet, w którym poza biurkiem i komputerem, stoi również fortepian. 

InstaStories Małgorzaty KożuchowskiejInstaStories Małgorzaty Kożuchowskiej Instagram

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska na zdjęciu z synem. Wspomina pierwsze chwile z Jasiem

W kontrze do aktywnego syna, Kożuchowska wrzuciła ujęcia psa, który wyleguje się na wygodnej kanapie. Stwierdziła, że tutaj z kolei widać kompletny brak chęci do działania.

Zobacz też: Weronika Książkiewicz obcięła włosy, a Misiek Koterski przytył 20 kilo dla roli. Oto najbardziej spektakularne metamorfozy aktorskie

Więcej o: