Mieszkanie Julii Wieniawy za dwa mln wygląda niczym z magazynu. Taras jak na Bali, łazienka ocieka luksusem

Julia Wieniawa mimo bardzo młodego wieku, zapracowała na ogromne mieszkanie w centrum Warszawy. Wnętrza są klimatyczne, ale też i drogo wyposażone. Sprawdźcie zresztą sami.

Chcesz wiedzieć, jak mieszkają polskie gwiazdy? Zajrzyj na Gazeta.pl >>>

Julia Wieniawa jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Śpiewa, tańczy, gra w filmach i teatrze. Marki chętnie z nią współpracują, a na jej koncie pojawiają się cały czas kolejne projekty. Ciężka praca opłaciła się, bo 22-latkę było stać na kupno mieszkania za dwa miliony złotych oraz jego aranżację. Wieniawa często chwali się wnętrzami urokliwego gniazdka w mediach społecznościowych, więc przyjrzyjmy się dokładnie, jak mieszka jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu.

Zobacz wideo Wieniawa ma przepiękny widok z tarasu

Mieszkanie Julii Wieniawy za 2 mln wygląda niczym z magazynu. Taras jak na Bali, łazienka ocieka luksusem

Kuchnia

Wieniawa nie spędza w kuchni zbyt wiele czasu i żywi się raczej na planach zdjęciowych. Jednak kiedy najdzie ją ochota na domowy obiad, to uwielbia pichcić w tym stylowym pomieszczeniu. Cała kuchnia jest zabudowana, a na środku postawiono wielką, białą wyspę. W oczy od razu rzuca się również złoty okap, który różni się od standardowego wyposażenia.

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram/juliawieniawa

Taras

Większość letnich wieczorów gwiazda spędziła właśnie na tarasie. Czytała książki, piła wino z przyjaciółkami i odpoczywała. Zielona przestrzeń świetnie sprawdziła się również jako miejsce do treningów. O iście balijski klimat zadbał sąsiad Wieniawy, Marcisz Tyszka. Ponoć na same rośliny Julka miała wydać majątek.

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram/juliawieniawa

Łazienka

Łazienka jest jednym z najbardziej klimatycznych pomieszczeń w całym mieszkaniu. Na ścianach znalazły się podłużne, różowe płytki oraz okrągłe, podświetlane lustro. Tuż pod nim stoi drewniana szafka ze zlewem z kamienia.

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram/juliawieniawa

Pozostałe pomieszczenia obejrzycie w naszej galerii. Które z nich najbardziej przypadło wam do gustu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.