Żaklina Ta Dinh z "Top Model" pochwaliła się wystrojem pokoju córki. Prosty, ale gustowny. Różowe dodatki robią robotę

Żaklina Ta Dinh oprowadziła swoich obserwatorów po pokoiku córki. Modelka postawiła na prosty styl i stonowane kolory.

Więcej o dzieciach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Żaklina Ta Dinh lada moment powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Uczestnika programu "Top Model" zdradziła niedawno, że nada córce imię Liya. Przyszła mama bawiła się również na luksusowym baby shower, na które zaprosiła znane influencerki. Tym razem mogliśmy podejrzeć, jak Żaklina urządziła pokój pociechy. Jest bardzo przytulnie i różowo.

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model"

Żaklina Ta Dinh z "Top Model" pochwaliła się wystrojem pokoju córki. Prosty, ale gustowny. Różowe dodatki robią robotę

Modelka opublikowała nagranie, na którym oprowadziła obserwatorów po każdym kącie pokoju córki. Ściany są delikatnie szare, a komoda i łóżeczko białe. Z tego połączenia mógł wyjść ponury kadr, jednak różowe dodatki przełamały tę kolorystyczną nudę. W łóżeczku na dziewczynkę czeka już ciepły rożek i poduszka z wyhaftowanym imieniem.

Żaklina pokazała pokój córkiŻaklina pokazała pokój córki instagram/zaklinatadinh_official

Obok łóżeczka znajduje się sporych rozmiarów lustro oraz roślina w doniczce. Po drugiej stronie pokoju stoi kołyska, bujak w panterkę, a także suszarka na ubrania, na której schną wyprane ciuszki dziewczynki. Więcej zdjęć z pokoju Liyi znajdziecie w naszej galerii.

Żaklina Ta Dinh niedawno była gościem programu "Dzień dobry TVN", w którym opowiedziała między innymi o swoim błogosławionym stanie. Zapytana o liczbę nadprogramowych kilogramów wspomniała, że przybrała 21 kilogramów. Dla przyszłej mamy nie stanowi to jednak żadnego problemu.

Wcześniej miałam niedowagę, jest tego troszeczkę. Ale dobrze się z tym czuję - powiedziała Żaklina podczas wywiadu.

Trzymamy kciuki za bezpieczne rozwiązanie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.